Nagrywała filmik w samolocie Nagle usłyszała daj i zobaczyła małą rączkę

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Nagrywała filmik w samolocie Nagle usłyszała daj i zobaczyła małą rączkę

Nagrywałam filmik w samolocie. Nagle usłyszałam "daj" i zobaczyłam małą rączkę.

No wiesz, każdy, kto choć raz leciał samolotem, ma jakieś przygody za sobą. Niektóre przyjemne, inne mniej. W ostatnim czasie coraz więcej osób postanawia uwiecznić te chwile na filmikach i wrzucić je do internetu. Tak też zrobiła Chelsea.

W samolocie spotyka się różnych ludzi. Gdy lecisz sam, a czas się dłuży, to nie ma nic złego w sięgnięciu po coś do przekąszenia. Chelsea, która na TikToku ma konto rttchelsea, zdecydowała się na kolorowe żelki. Tylko że nigdy nie przypuszczała, co się zaraz stanie.

Nagrywała filmik kamerą. Nagle zobaczyła przed sobą maleńką rączkę dziecka. Usłyszała słowo "daj". Dziecko chciało żelki. Chelsea zdecydowała się podzielić i dała mu jedną. A potem padło słowo "więcej". Postanowiła więc dać mu jeszcze kilka żelek. Większość ludzi w internecie podejść do tego filmiku z przymrużeniem oka:

Niektórzy myśleli, że to zapewne jej dziecko. Ale niektórzy zwrócili uwagę, że uczcie dziecko, żeby przyjmowało jedzenie od obcych, to nie jest dobry pomysł. Nawet jeśli Chelsea jest w porządku, inni mogą nie być.

Warto pamiętać, że takie zachowanie przez jednych może być urocze, ale przez innych niekoniecznie. Nie wszyscy ludzie chcą, żeby dzieciak zaczepiał ich w samolocie. Ojciec trzech chłopców, który prowadzi profil na TikToku jako bdfagan, opublikował filmik, na którym widać, jak jedno z dzieciaków na tyle go drażni, że stara się wyciągnąć słuchawki z jego uszu. Choć prawdopodobnie to jest syn tego mężczyzny, filmik wywołał burzę w komentarzach.

Ja na przykład miałam sytuację, gdy jedno dziecko ciągnęło mi włosy. Gdy zapytałam matkę, czy może trochę go uspokoić, powiedziała, że to tylko dziecko i jeszcze nie rozumie, że tak nie wolno.

Przeczytaj więcej artykułów  Piżamy damskie - jakie są rodzaje które są najwygodniejsze

Ja na pewno bym nie pozwoliła mojemu dziecku na takie zachowanie.

Ja bym nie wytrzymała bez agresji.

Dodaj komentarz