Najciekawsze podziękowania za życzenia urodzinowe

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Najciekawsze podziękowania za życzenia urodzinowe

Dzień urodzin jest naprawdę niezwykły z wielu powodów. Jednym z najwspanialszych jest świadomość, że tyle osób pamięta o nas w tym szczególnym dniu. Nic dziwnego, że zaczynamy zastanawiać się, jak powinniśmy podziękować za te życzenia urodzinowe. Czy powinniśmy je podziękowania składać indywidualnie czy zbiorowo? Czy wystarczy powiedzieć "dziękuję za życzenia urodzinowe"? A może warto wymyślić coś bardziej kreatywnego i podziękować wierszem? W tym artykule postaramy się przedstawić różne sposoby na podziękowania za życzenia urodzinowe.

Oryginalne podziękowania za życzenia urodzinowe

Czy podziękowania za życzenia urodzinowe muszą być rymowane? Oczywiście, życzenia często są rymowane, ale osoba, która dziękuje, może to zrobić wprost. Jak to zrobić? Jest kilka możliwości:

Są pewne gesty, za które dziękuję zawsze z wielką przyjemnością.
Pamięć o moich urodzinach jest jednym z takich gestów, a dla mnie ma ogromne znaczenie.
Każde życzenia, jakie otrzymuję, powodują uśmiech na mojej twarzy.
Wszystkie te uśmiechy tworzą niesamowitą atmosferę tego dnia.
Chciałbym więc wyrazić swoją wdzięczność za te ciepłe słowa,
które są dla mnie jak małe promienie słoneczne zapowiadające nadejście wiosny po długiej zimie.

Gdyby nie Ty, nie potrafiłabym poukładać moich myśli. Byłabym pewnie w panice i nie miałabym nikogo, kto powiedziałby mi trudne prawdy, których powinnam się nauczyć. Nie miałabym też z kimś się śmiać, niezależnie od tego, nad czym. Dziękuję Ci za życzenia. Mam nadzieję, że nasza przyjaźń będzie trwała przez wiele urodzin, Twoje i moje…

Solenizant serdecznie dziękuje za te wspaniałe życzenia!
Są one naprawdę trafne. Nie mam nic do dodania ani do zabrania. Bardzo mnie ucieszyły, ponieważ jak jedzenie bez soli jest mdłe, tak pamięć przyjaciół i rodziny jest solą w dniu urodzin. A solą życia są wartościowe osoby, które w nim uczestniczą. Uważam, że Ty jesteś jedną z takich osób.

Przeczytaj więcej artykułów  Posiadacze tej karty mogą jeść za darmo w McDonaldzie do końca życia Niełatwo ją jednak zdobyć

Dziękuję Ci za pamięć, za miłe słowa i za ciepło, które nadeszło wraz z Twoimi życzeniami. Dziękuję za życzliwość w tym ważnym dla mnie dniu!

Muszę przyznać, że bez życzeń dzień urodzin byłby dla mnie tylko kolejnym dniem w kalendarzu. To właśnie życzenia sprawiają, że jest to dzień, który pamiętam przez cały rok. Dziękuję za twój wkład w tę chwilę i za te serdeczne słowa. Bardzo doceniam, że pamiętasz o mnie nie tylko dzisiaj, ale także w innych ważnych momentach w moim życiu.

Jak podziękować za życzenia na Facebooku?

Portale społecznościowe mają swoje zasady. Niekiedy nie jesteśmy w pełni szczere na Facebooku, a wiele osób ma tam konto tylko po to, aby być na bieżąco z informacjami o znajomych i kreować swoje wizerunki. Wiemy też, że niektóre osoby złożyły nam życzenia tylko dlatego, że Facebook im o tym przypomniał. Jednak warto im podziękować, szczególnie że można to zrobić w sposób wesoły i z dystansem.

Większość moich znajomych po prostu jest normalna, bezpieczna, kulturalna, odpowiedzialna, inteligentna i dobrze wychowana… więc dziękuję Ci za przełamanie tego schematu! ? Doceniam Twoje życzenia, ale szczerze mówiąc, bardziej ucieszyłby mnie nowy samochód niż słowa. Więc jeśli akurat masz nadwyżkę gotówki, to wiesz, kto obchodzi dziś urodziny 🙂 PS. Tylko nie czarny.

Dziękuję wszystkim, zarówno razem, jak i każdemu z osobna, za miłe słowa, życzenia i pamięć… :))) Cieszę się, że w tym miejscu znajduję tak wiele serdeczności… :)))

Drodzy moi, dziękuję Wam
za wszystkie cudowne życzenia, które dziś odebrałem.
To dzięki nim ten dzień był taki wyjątkowy, radosny i niepowtarzalny.
Jeśli wszystko to, czego mi życzyliście, się spełni,
będę najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem!

Kochani, bardzo Wam dziękuję za życzenia, piosenki, wiersze, kwiaty, zdjęcia, obrazy, filmiki, uśmiechy, pozytywne wibracje, energię, urodzinowe światełka.
Sprawiliście mi ogromną radość i wzruszenie. Jestem szczęśliwa i poruszona.

Przeczytaj więcej artykułów  Natura wspomaga naturalne karmienie

Hmmmmmm? Czy jest tu ktoś? Chciałam Wam podziękować za coś. Za co? No właśnie! Za Wasze życzenia, za proste słowa pełne ciepła i życzliwości, za radość i miłość, za pamięć w tym bardzo ważnym dla mnie dniu! Jesteście wspaniali! Dla tych, którzy tego jeszcze nie słyszeli – jeszcze raz dziękuję za życzenia urodzinowe!

Świetne podziękowania za życzenia

Gdy życzenia składają nam ważne osoby, warto za nie podziękować. Oczywiście nie należy sugerować, że ktoś złożył nam życzenia tylko dlatego, że ma zapisaną datę naszych urodzin w kalendarzu. To jednak nie oznacza, że musimy ograniczać się tylko do słowa "dziękuję".

Dziękuję Ci bardzo za życzenia zdrowia – bo jest ono niezbędne, za życzenia pieniędzy – bo bez nich nie da się żyć, za życzenia słońca – bo sprawiają, że jest radość i za każde miłe i ciepłe słowo! Twoje życzenia sprawiły, że moje urodziny były jeszcze piękniejsze.

Drodzy moi, nie zawsze dziękuje się za to, co dostaje się od innych osób. Dziś, w moje urodziny, chcę wyrazić moją ogromną wdzięczność. To naprawdę szczęście mieć Was wszystkich. To wielki dar, móc polegać na tak wielu wspaniałych osobach. Nie każdy może na to liczyć. Jesteście ważną częścią mojego życia. Dziękuję!

Niezależnie od tego, jaki sposób wybierzemy na wyrażenie podziękowań, pamiętajmy, żeby nie zwlekać. Wiele osób obawia się, że ich życzenia nie zostały właściwie dobrane lub brzmią sztucznie. Odwlekając podziękowania możemy tylko utwierdzić ich w tym przekonaniu.

Niezależnie od tego, jaki sposób wybierzemy na wyrażenie podziękowań, pamiętajmy, żeby nie zwlekać. Wiele osób obawia się, że ich życzenia nie zostały właściwie dobrane lub brzmią sztucznie. Odwlekając podziękowania możemy tylko utwierdzić ich w tym przekonaniu.

Dodaj komentarz