Ona rodziła a mąż przyprowadził na porodówkę jej teściową Zaczęłam na niego wrzeszczeć on też

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Ona rodziła a mąż przyprowadził na porodówkę jej teściową Zaczęłam na niego wrzeszczeć on też

Nie muszę nikogo przekonywać – szczególnie mam – że poród to niezwykle trudne i bolesne doświadczenie. Dlatego wiele kobiet chce, żeby w tym ważnym momencie towarzyszyła im bliska osoba – zazwyczaj partner, czasem mama czy siostra. To jednak tak intymny moment, że nieodpowiednie osoby tylko jeszcze bardziej utrudniają sprawę. Przekonała się o tym pewna kobieta, która teraz opowiada swoją historię.

Mąż przyprowadził teściową na porodówkę

Odwiedzające nas niespodziewane i nieproszone osoby mogą jeszcze bardziej skomplikować sprawę w najmniej oczekiwanym i trudnym momencie. Historię, która to potwierdza, opisano w portalu The Mirror. Pewna kobieta postanowiła opowiedzieć o swoim doświadczeniu ze szpitalnej sali porodowej. Jeszcze kilka tygodni przed terminem porodu zdecydowała, że chce mieć przy sobie dwie osoby – męża i mamę.

Niemożliwe było przewidzenie, że teściowa nie przyjmie tej informacji zbyt dobrze i podczas rozmowy zasugeruje, że powinna być obecna na porodówce w towarzystwie syna, a nie matki kobiety. Przyszła mama wyjaśniła, że to nie jest najlepszy pomysł, ponieważ w tak intymnej chwili czułaby się nieswojo.

Wyglądało na to, że wszystko było jasne, ale w dniu porodu sytuacja się skomplikowała. Na salę weszli mąż kobiety w towarzystwie jego matki, a przyszła mama miała być powiadomiona, że zmieniła zdanie.

"Zaczęłam na niego wrzeszczeć"

Poród wściekła na męża i na sali porodowej wybuchł głośny skandal. Przyszła mama od razu zadzwoniła do swojej mamy i powiedziała jej, że doszło do nieporozumienia i chciałaby mieć ją przy sobie. Matka oczywiście natychmiast przybyła do szpitala. Ostatecznie zła i rozczarowana postawą męża kobieta wyrzuciła go ze szpitala razem z teściową.

  • Ile trwa poród? Czy można przewidzieć, jak długo będzie trwała?
  • Jak przygotować się do porodu? Praktyczne wskazówki
  • Kobiety dzielą się historiami z porodówki. "Myślał, że łożysko wygląda jak poroże jelenia"
Przeczytaj więcej artykułów  Najpiękniejsze piosenki na walentynki 2024 teksty Top 10 utworów które rozgrzeją serca w ten

Dodaj komentarz