Orgazm sutkowy

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Orgazm sutkowy

Orgazm sutkowy to nie jest tylko plotka. Wiele osób zastanawia się, czy osiągnięcie tego rodzaju rozkoszy jest możliwe. Kobiety potwierdzają, że to realne, ale jednocześnie trudne. Dlaczego o tym mówimy? Czasami w czasie ciąży nie można uprawiać seksu. Nie ma jednak powodu do zmartwień – można zawsze spróbować czegoś innego.

Czym jest orgazm sutkowy?

Orgazm sutkowy to szczytowanie, które można osiągnąć dzięki pieszczotom piersi i brodawek. To bardzo przyjemne doznanie dla kobiet. Jest świetnym pomysłem na rozgrzewkę i podgrzanie atmosfery przed dalszymi igraszkami. Można korzystać z tego rodzaju pieszczot, gdy nie jest możliwe nic więcej, na przykład podczas miesiączki, braku zabezpieczenia lub na kilka dni przed porodem.

Jak osiągnąć orgazm sutkowy?

Aby osiągnąć orgazm sutkowy, trzeba umiejętnie pieścić piersi i brodawki. To wymaga trochę wprawy i dużo cierpliwości. Nie wszystkie kobiety są w stanie doświadczyć tej rozkoszy – zależy to od unerwienia sutków i wrażliwości na dotyk w tym miejscu. Kobiety, które nie rodziły dzieci, mogą mieć z tym problem. Wiele połączeń nerwowych w piersiach tworzy się dopiero wtedy, gdy kobieta urodzi i karmi piersią.

Szanse na orgazm sutkowy wzrastają przed menstruacją, gdy piersi stają się bardziej wrażliwe. Dlatego w czasie ciąży osiągnięcie orgazmu sutkowego staje się trudniejsze, ale nie niemożliwe.

Jeśli lekarz nie zabrania Wam zbliżeń, a chcecie spróbować czegoś nowego, pieszczoty piersi można potraktować jako rodzaj rozgrzewki. Ważne jest, aby stworzyć odpowiednią atmosferę i zapewnić sobie chwilę intymności. Ulubiona muzyka, świeczki i kieliszek wina na pewno pomogą stworzyć odpowiedni nastrój.

Aby osiągnąć orgazm sutkowy, można zacząć od delikatnego gładzenia i masowania piersi. Można używać specjalnych olejków do erotycznego masażu, które wzmocnią doznania. Można również spróbować z kostkami lodu, które dostarczą intensywnych wrażeń. Ważne jest obserwowanie reakcji kobiety, które wskazują, jak kontynuować pieszczoty.

Przeczytaj więcej artykułów  Obrzezanie dziewczynek

Delikatne pieszczoty można zintensyfikować zbliżając się do brodawek, gdzie znajduje się najwięcej zakończeń nerwowych. Można używać nie tylko palców i dłoni, ale także ust i języka. Delikatne podgryzanie na pewno rozpali partnerkę.

Delikatne pieszczoty można zintensyfikować zbliżając się do brodawek, gdzie znajduje się najwięcej zakończeń nerwowych. Można używać nie tylko palców i dłoni, ale także ust i języka. Delikatne podgryzanie na pewno rozpali partnerkę.

Dodaj komentarz