Najpiękniejsze suknie ślubne

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Najpiękniejsze suknie ślubne

Najpiękniejsze suknie ślubne często możemy podziwiać na ślubach sławnych osób i celebrytek. Ich stylizacje często są szeroko komentowane przez lata w prasie. Na przykład suknia ślubna księżnej Middleton wciąż jeszcze jest tematem rozmów. Choć księżna ma już dwójkę dzieci, wciąż w serwisach plotkarskich pojawiają się jej zdjęcia ze ślubu, a zachwyt nad projektem Sarah Barton, dyrektorki kreatywnej marki Alexander McQueen, nie przemija. Suknia była w stylu litery A, miała niesamowicie długi tren i była wykonana z gładkiego materiału, a górę zdobiono koronką, która delikatnie prześwitywała na ramionach i dekolcie. To prawdziwa klasyka, która doskonale wpisywała się w codzienny styl ubierania się panny młodej. To udowodnienie, że czasami mniej znaczy więcej.

Najpiękniejsze suknie ślubne 2016

Nie musimy sięgać tak daleko w czasie, aby znaleźć piękne suknie ślubne celebrytek. W tym roku również nie brakuje przykładów. Ostatnio wiele emocji wzbudziła suknia ślubna Mariny Łuczenko, która wyszła za mąż za Wojciecha Szczęsnego. Ta kreacja łączy w sobie najważniejsze trendy tego sezonu. Dół sukni wykonano z wielu warstw tiulu, a gorset zdobi koronka, która delikatnie opada wzdłuż linii bioder. Ramiona pozostawione są odkryte.

Większą furorę wywołała jednak kolejna panna młoda – Edyta Zając. Jej sukienka zachwyca prostotą i przyciąga uwagę ciekawymi detalami, takimi jak interesujący dekolt. Co ciekawe, modelka miała drugą suknię ślubną – tym razem była to długa koronkowa kreacja na cienkich ramiączkach. Wisienką na torcie był rozcięty na udzie tren.

Krótkie suknie ślubne

Celebrytki nie boją się krótkich sukienek ślubnych. Czasami jednak noszą je w innych okolicznościach, tak jak Kasia Zielińska, która założyła krótką suknię ślubną na galę Telekamer w 2014 roku. Sukienka sięgała połowy łydki i była obszyta drobnymi kwiatkami. U góry były białe, a na dole zmieniały się w pastelowe odcienie, które świetnie współgrały z niebieskimi szpilkami. Ten przykład pokazuje, że krótka suknia ślubna może być okazją do założenia oryginalnych i kolorowych butów ślubnych, które często stanowią kluczowy element stylizacji.

Przeczytaj więcej artykułów  Objawy ciąży pozamacicznej

Moda ślubna w tym sezonie jest bardzo różnorodna. Najpiękniejsze suknie ślubne wcielają zarówno skromną koronkę i fasony nawiązujące do lat 20. minionego wieku, jak i piękne suknie księżniczek wykonane z wielu warstw tiulu. Prostota jest królem, a oryginalne detale nadają charakteru tym kreacjom.

Dodaj komentarz