Pełzaki opanowują galerie handlowe Nastolatki pełzają po podłodze i straszą klientów O co chodzi

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Pełzaki opanowują galerie handlowe Nastolatki pełzają po podłodze i straszą klientów O co chodzi

Ostatnio zauważyłem coś naprawdę dziwnego i strasznego podczas wizyty w warszawskich galeriach handlowych. Grupy nastolatków poruszają się na czworaka po sklepach, co jest możliwe efektem popularnego trendu na TikToku. Zastanawiam się, kim są ci pełzaki i dlaczego zachowują się w ten sposób.

Nastolatki pełzające po sklepach

Każdego roku pojawiają się nowe dziwactwa popularne wśród młodzieży, a TikTok zawsze jest źródłem tego rodzaju trendów. Teraz w internecie krążą filmy, na których widzimy nastolatków pełzających po sklepach i galeriach. Ostatnio mogłem zobaczyć takie nagrania z Bemowa, Arkadii i Mokotowa.

Pełzające nastolatki dostają swoją własną nazwę – pełzaki. Na filmach zamieszczanych na TikToku możemy zobaczyć, jak wchodzą do sklepów odzieżowych, a nawet do sklepów spożywczych. Niektórzy mogą ich także spotkać w rejonach restauracyjnych galerii.

O co chodzi z tym przerażającym trendem?

Młodzi ludzie mają czasem nietypowe poczucie humoru, dlatego wielu z nich uważa te filmy za zabawne. Teraz pojawiają się naśladowcy, którzy również zaczynają pełzać po galeriach. Nastolatki traktują to jako zabawę, ale również jako wyzwanie i sposobność do zdobycia popularności na TikToku. Te filmy przyciągają tysiące użytkowników.

Osoby, które są świadkami tych akcji, opisują je jako przerażające. Nie wiadomo dokładnie, co jest celem pełzających nastolatków ani jakie mają intencje. Poza tym utrudnia to pracę pracownikom sklepów i dezorientuje obsługę.

  • Młodzieżowe Słowo Roku 2023. Bambik, kys, rizz, slay… finałowa dwudziestka podzieliła internautów. Czy jest to zbyt młodzieżowe?
  • Od kiedy 800 plus zamiast 500 plus? Nie wszyscy rodzice dostaną pieniądze od stycznia. Czy trzeba składać nowy wniosek?
  • REL – co to znaczy? Poznaj zwycięzcę plebiscytu na Młodzieżowe Słowo Roku 2023
Przeczytaj więcej artykułów  O tyle wzrośnie najniższa emerytura w 2024 Szykuje się kolejna dwucyfrowa podwyżka seniorzy

Dodaj komentarz