Piworek do spania genialne rozwiązanie dla rozkopujących kołdrę maluszków

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Piworek do spania genialne rozwiązanie dla rozkopujących kołdrę maluszków

Czy twój maluszek każdego ranka budzi się zmarznięty, a kołderka znajduje się gdzieś z dala? Niezależnie od tego, ile razy ją przykrywasz w nocy? Śpiworek do spania może być idealnym rozwiązaniem dla was! Sprawdźcie sami!

Śpiworek do spania jest jednym z najlepszych rozwiązań dla maluchów, które są aktywne w nocy tak samo, jak w ciągu dnia. Nie zdajesz sobie nawet sprawy, kiedy kołderka ląduje daleko od dziecka! Oczywiście możesz ubrać je ciepło przed snem, ale nic nie chroni przed chłodem tak jak śpiworek.

Ten doskonały śpiworek marki Boss sprawia, że każde noworodek staje się najważniejszą osobą w domu!

Ten śpiworek jest stworzony dla prawdziwych zmarzluchów: nie tylko posiada długie rękawy, ale także kaptur, który zapewnia, że maluszek na pewno nie zmarznie. Dzięki temu nie musisz używać czapki po kąpieli.

Idealny na zimę! A co powiesz na ten uroczy kociak?

Starsze niemowlęta na pewno będą zachwycone zasypiając na brzuchu. Krótkie rękawy są również dobrym pomysłem, jeśli twoje dziecko nie należy do ciepłolubów.

Śpiworek może być także alternatywą dla rożka dla noworodków. Przez pierwsze 6 tygodni życia maluszki lubią być ciepłe, a ten rodzaj okrycia łatwiej dostosować do ich rozmiaru niż rożek. Ten sam śpiworek można również używać dla niemowlaka, choć rozmiar jest nieco inny niż w przypadku ubranek.

Czy rozmiar śpiworka dla dziecka ma znaczenie?

Może się wydawać, że śpiworek dla dziecka może być większy, niż wskazywałby na to wiek. Po wszystkim, to coś w rodzaju kołdry, i kupując większy rozmiar możesz oczekiwać, że będzie służył dłużej. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że śpiworki mają różne szerokości ramion w zależności od wieku dziecka. Kupując więc za duży lub za mały rozmiar, dziecko po prostu nie będzie się w nim czuło komfortowo.

Przeczytaj więcej artykułów  Nie kupuj dziecku stroju kąpielowego w tym kolorze To kwestia bezpieczeństwa Absolutna prawda

Co, jeśli dziecko się obudzi?

Wielu rodziców obawia się, że ich dziecko nie będzie czuło się wygodnie w śpiworku dla niemowlaka lub starszego dziecka. Ale okazuje się, że maluchy nie tylko potrafią w nim usiąść lub wstać, ale także z łatwością poruszają się w nim. Czy jest to dowód na to, że dzieci są mądrzejsze, niż im się wydaje, i potrafią uniknąć ograniczeń?

Śpiworek do wózka i fotelika

Oprócz śpiworka do spania, warto też zaopatrzyć się w model do wózka lub fotelika. Te przeznaczone do użytku na zewnątrz najczęściej wykonane są z tkaniny chroniącej przed wiatrem i deszczem. Ich zamontowanie w foteliku samochodowym jest możliwe dzięki wycięciom na pasy z tyłu. Najrozsądniej jest od razu kupić śpiworek, który możesz używać zarówno w wózku, jak i w foteliku samochodowym.

Co powiesz na coś dla małego eskimosa? W tym śpiworku do wózka nie ma strachów przed zimnem! Porównaj ceny [KLIK]

Pierwsza myśl, która przychodzi na myśl, patrząc na ten śpiworek? Słodki! [KLIK]

To zapięcie pod szyją przypomina mi golf! Na pewno ten śpiworek jest podobnie idealny na zimne dni jak ten sweter [KLIK] [zdjęcie główne: Pinterest: Zaffiro, de.dawanda.com]

Dodaj komentarz