Pomysły na Mikołajki

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Pomysły na Mikołajki

Mikołajki w szkole są jedną z najlepszych tradycji, które odbywają się co roku we wszystkich szkołach – od podstawówek do szkół średnich. To świetny pomysł, który integruje dzieci i zapewnia im trochę rozrywki. To przyjemne otrzymywać prezenty, ale jeszcze przyjemniejsze jest wybieranie ich dla kogoś. Ale czasami trudno jest znaleźć oryginalny prezent. Podpowiem Wam kilka sprawdzonych pomysłów na prezenty zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

Pomysły na prezenty na Mikołajki w szkole podstawowej

W szkole podstawowej budżet na prezenty zazwyczaj jest dosyć niewielki, wynosi od kilkunastu do około 20-30 złotych. Nie jest łatwo znaleźć odpowiedni prezent, który nie zostanie odłożony na bok, dlatego proponuję kilka upominków, które powinny się spodobać każdemu. Pamiętajcie, że odpowiednie zapakowanie jest równie ważne, co sam prezent. Do prezntu możecie dołączyć kartkę z życzeniami lub krótki liścik, a także garstkę słodyczy lub owoce.

Zabawny breloczek do kluczy

Breloczek do kluczy to uniwersalny prezent, odpowiedni zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Na pewno będzie się przydać każdemu. Nie tylko będzie ozdabiał klucze, ale także pomoże je znaleźć w plecaku. Breloczek może przedstawiać postać z jakiejś kreskówki lub filmu.

Puchaty termofor

Termofor z pokrowcem pokrytym futerkiem to świetny prezent na zimowe chłody. Rozgrzeje w chłodny wieczór lub pomoże ogrzać zmarznięte ręce po szkole. Pokrowce można wybrać w różnych wzorach i kształtach – na pewno znajdziecie coś odpowiedniego.

Ciepłe skarpety

Ciepłe skarpety to kolejny idealny prezent na Mikołajki. Będą idealne na zimowe wieczory lub na mroźne wyprawy. Szeroki wybór wzorów i kolorów pozwoli wybrać coś dla każdego.

Przeczytaj więcej artykułów  Najładniejsze sukienki sylwestrowe 2018 2019 W tych propozycjach będziesz wyglądać obłędnie

Kubek z nadrukiem

Kubek z nadrukiem to upominek, który można spersonalizować. Można zamówić własny projekt w wielu sklepach internetowych lub stacjonarnych. Możecie zaprojektować zabawną grafikę lub napis. Może wymyślicie jakiś własny komiks, który rozbawi obdarowywaną osobę?

Pudełko na śniadanie

To prezent, który można ozdobić samodzielnie. Można użyć zwykłego plastikowego pudełka i pomalować je specjalnymi flamastrami do tworzyw sztucznych. Na pewno będzie docenione przez obdarowaną osobę, gdy zobaczy na nim jakieś osobiste akcenty.

To prezent, który można ozdobić samodzielnie. Można użyć zwykłego plastikowego pudełka i pomalować je specjalnymi flamastrami do tworzyw sztucznych. Na pewno będzie docenione przez obdarowaną osobę, gdy zobaczy na nim jakieś osobiste akcenty.

Dodaj komentarz