Pies zagryzł dziecko Chłopiec był reanimowany przez godzinę Wstrząsające szczegóły tragedii pod

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Pies zagryzł dziecko Chłopiec był reanimowany przez godzinę Wstrząsające szczegóły tragedii pod

W czwartek 9 lutego w okolicy Rawy Mazowieckiej doszło do straszliwej tragedii. Pies, który został wypuszczony z kojca, zaatakował 8-letnie dziecko na podwórku. Pomimo długotrwałej reanimacji niestety nie udało się uratować chłopca. Policja natychmiast przystąpiła do dochodzenia w celu wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

Przerażająca sytuacja w Komorowie. Pies zaatakował dziecko

Koszmar rozegrał się w popołudniowych godzinach we wsi Komorów, niedaleko Rawy Mazowieckiej, w województwie łódzkim. Według wstępnych ustaleń, około 16:00 ośmiolatek wyszedł na podwórko i najprawdopodobniej wypuścił psa z jego kojca.

Po około pół godzinie matka chłopca spojrzała na podwórko i zastała swojego poranionego syna leżącego na ziemi. W tym momencie chłopiec nie wydawał już oznak życia. Nie wiadomo dokładnie, kiedy doszło do tragedii. Policjanci pracujący na miejscu potwierdzili jednak, że dziecko zostało pogryzione przez psa z tej posesji.

Pies zagryzł dziecko Chłopiec był reanimowany przez godzinę Wstrząsające szczegóły tragedii pod

Policja otrzymała zgłoszenie o pogryzieniu 8-letniego chłopca przez psa. Policjanci podjęli próbę reanimacji, ponieważ chłopiec był w bardzo złym stanie. Według wstępnych ustaleń, pies, który zaatakował dziecko, pochodził z tej posesji. Adam Dembiński z biura prasowego KWP w Łodzi, wypowiedź dla PAP

Szokujące szczegóły tragedii pod Rawą Mazowiecką

Matka natychmiast powiadomiła służby ratunkowe o zdarzeniu. Pierwsi na miejsce przybyli policjanci, którzy od razu podjęli reanimację chłopca. W akcji ratunkowej pomagali również strażacy, a helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został wysłany na miejsce tragedii. Niestety, mimo wszystkich podjętych działań, nie udało się uratować chłopca.

Obędzie się pomoc medyczna dla rodziców chłopca, który z powodu szoku stracili przytomność. Funkcjonariusze zabezpieczyli również psa, który zaatakował dziecko. Na miejscu trwają prace policji i techników kryminalistycznych, a prokurator nadzoruje sprawę. Służby mają za zadanie wyjaśnić dokładne okoliczności tej tragedii.

  • Rodzice porzucili dziecko na lotnisku, ponieważ nie kupili mu biletu. Planowali wsiąść na pokład bez niego
  • Zostawiła dziecko na plaży i poszła napić się kawy. W wózku zostawiła krótki liścik. Służby zostały wezwane na miejsce
  • "Napoje energetyczne" dostępne dla osób od 18 roku życia? Projekt trafi do Sejmu. "Powinniśmy zakazać ich sprzedaży dzieciom"
Przeczytaj więcej artykułów  Pierwszy miesiąc życia dziecka - Rozwój dziecka 1 miesiąc

Dodaj komentarz