Najbrzydsze suknie ślubne

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Najbrzydsze suknie ślubne

Jednak najbrzydsze suknie ślubne są zupełnie inne, niż się spodziewasz. Oczywiście, są białe i wykonane z tradycyjnych materiałów, takich jak koronki i tiul. Jednak kiedy kobieta chce wyglądać idealnie w dniu swojego ślubu, nie powinna dążyć do nadmiernego wyróżnienia się i ślepo podążać za trendami.

Najgorsze suknie ślubne na Pinterest

Najbrzydsze suknie ślubne można znaleźć na Pinterest. Panie młode czasami przesadzają z kreatywnością. Chociaż doceniamy ich pewność siebie, nie zawsze warto odkrywać zbyt wiele. Oczywiście dekolt w kształcie litery V pięknie eksponuje duży biust, ale powinnaś zadbać, aby nie było zbyt duże. Ślub to w końcu eleganckie wydarzenie.

Coraz więcej par decyduje się na tematyczne wesela. Możesz zorganizować letnią imprezę w stylu hawajskim, ale na ceremonię ślubną wybierz tradycyjną, białą suknię. Poniższa stylizacja z pewnością zapadnie w pamięć gościom, ale nie możemy jej uznać za najbrzydszą suknię ślubną… To nie sukienka! Czasami widzisz gwiazdy noszące takie stroje na czerwonym dywanie, ale może lepiej zostawić je właśnie dla nich?

Podążanie za trendami

Najbrzydsze suknie ślubne można również zobaczyć na pokazach znanych domów mody. Wydawałoby się, że wielcy projektanci nie popełniają spektakularnych błędów, ale pamiętaj, że nie zawsze ich projekty są praktyczne. Wyobrażasz sobie pierwszy taniec w takiej sukni? Nie odsłaniaj zbyt wiele ciała, ale również uważaj, aby nie przesadzić z zakrywaniem. Najgorsze suknie ślubne są często wynikiem braku umiaru lub ślepej podążania za trendami.

A co sądzisz? Która kreacja wygrywa w konkursie na najbrzydsze suknie ślubne?

Przeczytaj więcej artykułów  Po cesarce sprawdzone sposoby na powrót do formy

Dodaj komentarz