Najlepsze filmy animowane na poprawę humoru

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Najlepsze filmy animowane na poprawę humoru

Najlepsze filmy animowane na poprawę humoru

Masz gorszy dzień i chcesz poprawić sobie humor, urządzając wieczorny seans w domu? Poznaj nasze propozycje filmów animowanych dla małych i dużych, które podniosą na duchu każdego widza!

Kung Fu Panda

Kund Fu Panda to bardzo popularny, amerykański film animowany, wyreżyserowany przez Marka Osborne’a i Johna Stevensona. O czym opowiada? Otyła i niezdarna panda o imieniu Po marzy o tym, aby opanować sztukę walki kung-fu. Nadchodzi dzień, w którym musi zmierzyć się z budzącym postrach wrogiem, który niespodziewanie zbiegł z więzienia. Czy panda okaże się dobrym wojownikiem i obroni Dolinę Spokoju, w której żyje wraz z innymi mieszkańcami?

Corgi, psiak królowej

Corgi, psiak królowej to produkcja animowana w reżyserii Bena Stassena i Vincenta Kesteloota. Przedstawia losy rozpuszczonego pupila brytyjskiej królowej, który mieszka w Pałacu Buckingham. Zbieg okoliczności sprawia, że pławiący się dotąd w luksusach corgi trafia do londyńskiego schroniska dla zwierząt. Czy czworonożny arystokrata poradzi sobie w nowej rzeczywistości i odnajdzie drogę do domu? Telewizja internetowa TV GO umożliwi Ci poznanie zakończenia tej historii oraz doskonałą zabawę przy wielu innych produkcjach.

Shrek

Do grona rozweselających produkcji animowanych z pewnością należy również Shrek (reżyseria: Andrew Adamson / Vicky Jenson). To kultowa seria, która zdobyła serca milionów fanów na całym świecie i została nagrodzona Oscarem (2002). Shrek to zielony ogr, który zamieszkuje bagna i przyjaźni się z gadatliwym osłem. Los sprawia, że musi stanąć oko w oko ze złym Lordem Farquaadem, by ocalić księżniczkę Fionę i królestwo, które jest domem dla wielu postaci z bajek.

Dzięki fantastycznemu dubbingowi Zbigniewa Zamachowskiego i Jerzego Stuhra oglądanie Shreka to prawdziwa przyjemność i czysta rozrywka. Co więcej, wiele z dowcipnych dialogów i powiedzeń weszło na stałe do mowy potocznej, bawiąc do dziś kolejne pokolenie. Zastanawiasz się, co jeszcze warto obejrzeć na poprawę nastroju?

Przeczytaj więcej artykułów  Pieniądze jako prezent urodzinowy dla przedszkolaka Nowy trend jednych zachwyca a innych żenuje

Stuart Malutki

Stuart Malutki to amerykańsko-niemiecki film familijny z elementami animowanymi w reżyserii Roba Minkoffa. Inteligentna, mała myszka nie ma bliskich, pewnego dnia zostaje zaadoptowana przez rodzinę Malutkich (Geena Davis i Hugh Laurie) i jej życie całkowicie się zmienia. Stuart szybko zyskuje sympatię ich syna George’a, jednak pozostałe zwierzęta domowe nie są zadowolone z pojawienia się nowego członka rodziny (szczególnie przebiegły kot o imieniu Śnieżka).

Madagaskar

Madagaskar to pełnometrażowy, amerykański film animowany (reż. Eric Darnell, Tom McGrath), który przedstawia historię 4 zwierząt z Central Parku, które trafiają do tropikalnej dżungli i muszą poradzić sobie w swoim naturalnym środowisku. Alex, Marty, Gloria i Melman będą musieli przyzwyczaić się do życia w dziczy i poradzić sobie z pierwotnymi instynktami. Madagaskar to zabawna produkcja dla całej rodziny i piękna opowieść o przyjaźni. Warto dodać, że za oprawę muzyczną odpowiada sam Hans Zimmer. W polskiej wersji językowej można usłyszeć piosenkę „Wyginam śmiało ciało”, która zyskała miano kultowej nie tylko wśród dzieci, lecz także dorosłych.

Pingwiny z Madagaskaru

Pingwiny z Madagaskaru to amerykański film animowany wyreżyserowany przez Erica Darnella i Simona J. Smitha. Nieloty łączą siły z organizacją Północny Wiatr, aby powstrzymać doktora Oktawiusza Mackiewicza, który chce zawładnąć światem i zniszczyć wszystkie pingwiny. Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy to czarno-biali superszpiedzy, którzy są sprytni, zabawni i przebojowi. Przekonaj się, czy ich misja okaże się sukcesem.

Potwory i spółka

Potwory i spółka.

Dodaj komentarz