Najlepszy prezent dla dziewczynki 8 lat – rozmowa na forum z 8 latką

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Najlepszy prezent dla dziewczynki 8 lat - rozmowa na forum z 8 latką

Jestem rodzicem/chrzestnym/wujkiem i zawsze mam problem z wyborem prezentu. Zbliżają się urodziny mojej 8-letniej córki/siostrzenicy/chrześnicy i znów nie mam pojęcia, co kupić. Dlatego zdecydowałem się zapytać dzieci o ich ulubione prezenty i marzenia, aby pomóc innym w podobnej sytuacji.

Na początek zebrałem odpowiedzi od Wiktorki, która ma 8 lat. Wiktoria to utalentowana artystka. Potrafi malować, wycinać i wykonywać skomplikowane zadania DIY. Zapytałem ją o trzy ulubione prezenty, jakie dotychczas otrzymała, oraz o trzy rzeczy, o których marzy. Zdołałem też wyciągnąć od niej informację o nieudanych prezentach.

Mam nadzieję, że te odpowiedzi pomogą wam w wyborze odpowiednich prezentów dla waszych dzieci.

Oto ulubione prezenty 8-latki Wiktorki:

Robopiesek

Robopiesek to zabawka interaktywna, która reaguje na głos, dotyk, dźwięk i światło. Piesek potrafi chodzić, siadać, machać ogonem, ruszać głową, szczekać i wyrażać swoje uczucia za pomocą oczu. Jest to trochę jak Tamagotchi w trójwymiarze, co czyni zabawę dużo bardziej interesującą dla dzieci.

Według Wiktorki najlepsze w robopisku jest to, że można się z nim fajnie bawić.

Zniszcz ten dziennik

To niezwykły dziennik, który obfituje w niespodzianki. Jego strony są pełne interesujących zadań, które pobudzają kreatywność i myślenie niestandardowe. Jest to idealny prezent dla dzieci o duszy artysty.

Wiktoria uwielbia ten dziennik, ponieważ zawiera ciekawe zadania.

Gra Minecraft

To był prezent ode mnie dla dziewczynki. Niestety, mama Wiktorki nie była z tego zbyt zadowolona. Minecraft ma swoich zwolenników i przeciwników wśród rodziców. Moim zdaniem, ta gra rozwija wyobraźnię, pod warunkiem, że dziecko nie przesadza z czasem spędzonym przed ekranem.

Jestem pod wrażeniem wiedzy Wiktorki na temat gry. Zna ona wszystkie aspekty tworzenia wirtualnego świata od hodowli owiec po wytwarzanie wełny. To naprawdę imponujące!

Przeczytaj więcej artykułów  Opuchlizna po porodzie

Wiktoria docenia Minecraft za możliwość zbudowania absolutnie wszystkiego.

Czym obecnie marzy 8-latka?

  • "Łowcy duchów" – ta gra czasami przeraża, ale zapewnia świetną zabawę.
  • "Twister" – gra łącząca zabawę z gimnastyką.
  • "Złap karalucha" – po prostu śmieszna gra.

Nietrafiony prezent dla 8-latki?

Wiktoria nie potrafi wskazać nietrafionych prezentów. Wszystkimi się bawi i każdy z nich sprawił jej radość. Wybranie ulubionych prezentów też nie było łatwe.

Wiktoria nie umiała wskazać prezentów, które były nietrafione. Wszystkimi w mniejszym lub większym stopniu się bawi. Każdy sprawił jej radość. Wybranie trzech ulubionych także nie było dla niej najłatwiejszym zadaniem.

Dodaj komentarz