Najlepszy prezent To dla nas odpoczynek Czy da się go podarować bliskim w Święta

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Najlepszy prezent To dla nas odpoczynek Czy da się go podarować bliskim w Święta

Najlepszy prezent? To dla nas odpoczynek. Czy da się go podarować bliskim w Święta?

Przygotowanie prezentu dla naszych bliskich na Święta to zawsze dużo pracy i zaangażowania. Chcemy, żeby był on wyjątkowy i piękny, ale przede wszystkim chcemy sprawić, żeby nasi bliscy poczuli się szczęśliwi. Jednym z najlepszych prezentów, jakie można dać, jest gwarancja spokoju, komfortu i relaksu. Nie ma nic lepszego niż chwila wypoczynku w domowym zaciszu. Czy można to podarować bliskim na Święta? Sprawdź, jak możesz sprawić, żeby wypoczywali wspaniale.

Co roku staramy się znaleźć dla naszych bliskich prezenty, które będą naprawdę wyjątkowe. Poświęcamy wiele czasu i energii, żeby znaleźć odpowiedni upominek. Chcemy, żeby pokazał naszą miłość, sympatię i szacunek oraz jak bardzo nam zależy na osobie, którą obdarowujemy. Ale są też takie prezenty, które nie mają ceny. To prezenty, które dają nam komfort, relaks, dobre samopoczucie i spokój. Czy da się nimi obdarować naszych bliskich? Oto kilka produktów, które zostały stworzone właśnie po to, żeby zapewnić nam głęboki relaks i poprawić jakość snu i wypoczynku. Sprawdź, jak możesz podarować niezapomniany odpoczynek.

Gwarancja pełnego odprężenia

Kołdra obciążeniowa Gravity dla dorosłych

Ta wysokiej jakości kołdra obciążeniowa z zdejmowaną poszewką pomoże walczyć ze stresem, lękami i problemami ze snem. Jej ciężar równomiernie rozkłada się na ciele, co zapewnia głęboki relaks i lepszy sen. Kołdra waży około 10% wagi twojego ciała.

Kołdra obciążeniowa jest wypełniona mikrokulkami ze szkła, które znajdują się w małych kieszeniach.

Możesz testować kołdrę Gravity przez 28 nocy, jeśli nie spełni twoich oczekiwań, możesz ją wymienić lub zwrócić. Dzięki temu dowiesz się, czy wybrany model i waga są odpowiednie dla Ciebie.

Szlafrok obciążeniowy Balance

Przeczytaj więcej artykułów  Obliczanie obwodu koła - Jak obliczyć obwód koła

Szlafrok obciążeniowy jest doskonałą alternatywą dla kołdry obciążeniowej. Nadaje się do świetnego rozpoczęcia dnia i wyciszenia ciała po całym dniu. Jest idealny do przygotowania do snu.

Szlafrok obciążeniowy Balance relaksuje, uspokaja i daje odpowiednią postawę ciała. Lekki nacisk na ciało sprawia, że czujemy się odprężeni i spokojni.

Szlafrok zapewnia również lepszy sen i pomaga w redukcji stresu i niepokoju. Ma wygodny krój, duży kołnierz i pasek, więc dobrze przylega do ciała. Jest idealny do terapii sensorycznej. Możesz również usunąć obciążenie z kołnierza, jeśli chcesz go używać jako zwykły szlafrok lub szlafrok do kąpieli.

Opaska obciążeniowa

Opaska obciążeniowa jest stworzona głównie dla osób, które często cierpią na bóle głowy. Pomaga wyciszyć, zrelaksować się i poczuć ulgę. Jest szczególnie pomocna dla osób pracujących pod presją, borykających się ze stresem, hałasem czy spędzających wiele godzin przed komputerem.

Opaska obciążeniowa ułatwia zasypianie, dlatego jest polecana również dla osób mających problemy ze snem.

Możesz nosić opaskę zarówno na czole, jak i na oczach. Szklane kuleczki w opasce działają odprężająco i dają poczucie delikatnego ucisku. Dzięki temu opaska pomaga wyciszyć się i zrelaksować. Działa terapeutycznie na nasz układ nerwowy, pomagając odprężyć nasz wzrok.

Ulga dla organizmu podczas pracy zdalnej

Praca zdalna stała się częścią naszej codzienności. Nasze domowe biuro często nie spełnia oczekiwanych standardów. Pracujemy przy nieodpowiednim biurku, nie mamy ergonomicznego krzesła, pochylamy się nad komputerem, a czasem nawet nie mamy swojej własnej przestrzeni. Dzielmy miejsce pracy z partnerem, dziećmi, zwierzętami. To wszystko powoduje dodatkowy stres, hałas i frustrację. W rezultacie jesteśmy ciągle zmęczeni, odczuwamy bóle pleców, karku, ramion i głowy. Dlatego powstał zestaw specjalny "Home Office". Każdy z tych akcesoriów pomoże Ci utrzymać prawidłową postawę podczas pracy zdalnej.

Przeczytaj więcej artykułów  Najwyższy człowiek świata nie miał łatwego życia Oto jego niezwykła historia

Zestaw Home Office

Kołnierz obciążeniowy

Ten kołnierz obciążeniowy rozluźnia mięśnie ramion, szyi i karku. Stymuluje mięśnie podczas statycznego pozycjonowania i pomaga złagodzić bóle głowy. Poduszka obciążeniowa na kolanach pomaga skupić uwagę, dzięki czemu praca staje się bardziej efektywna.

Opaska obciążeniowa pomaga walczyć z bólami głowy, relaksuje, daje wytchnienie od dźwięków. Może być również używana jako opaska na oczy do szybkiego zaśnięcia. Ciesz się czytaniem książek, oglądaniem filmów czy zabawą z dziećmi lub zwierzakami z selektywnym obciążeniem.

Recepta na spokój i dobre samopoczucie dzieci

Kołdra Gravity Kids

Czy jesteś zmartwionym rodzicem, który chce pomóc swojemu dziecku cierpiącemu na problemy ze snem, autyzmem, ADHD, zespołem Aspergera lub innymi schorzeniami neurologicznymi? Kołdra obciążeniowa łagodzi objawy i wspomaga terapię zaburzeń sensorycznych i rozwojowych.

Pozytywny wpływ kołdry obciążeniowej na sen i łagodzenie dolegliwości fizycznych został naukowo udowodniony, dlatego została zaklasyfikowana jako wyrob medyczny.

Kołdra obciążeniowa aktywuje głęboko osadzone receptory w ciele, pomagając dziecku poczuć się bardziej świadomym swojego ciała, odprężonym i bezpiecznym. To ma pozytywny wpływ na umysł i samopoczucie. Kołdry obciążeniowe są odpowiednie dla dzieci powyżej 1 roku życia. Dziecko powinno zawsze mieć możliwość zdjąć kołdrę i wyrazić swoje uczucia. Zaleca się stopniowe korzystanie z kołdry obciążeniowej. Na początku optymalny czas to 15 minut, a gdy poczujesz się komfortowo, możesz wydłużyć ten czas. Słuchaj swojego ciała. Dla dzieci dostępne są specjalne poszewki z autorskimi wzorami, które z pewnością spodobają się najmłodszym użytkownikom.

Kołdra medyczna Sensorex

Używaj jej jako koce w ciepłe, letnie noce lub w zimie w połączeniu z inną kołdrą. Kołdra medyczna Sensorex zapewnia również relaks dla dziecka między zabawą a drzemką. Nie trzeba zdejmować pokrowca, ani używać go ze zwykłym pokrowcem. Wykonana jest w 100% z bawełny z autorskim nadrukiem. To najpopularniejsza kołdra używana w gabinetach terapii sensorycznej, a także w domowej terapii.

Przeczytaj więcej artykułów  Mieszne życzenia na nowy rok 2024 Rozbaw znajomych i rodzinę

Kamizelka obciążeniowa

Kamizelka obciążeniowa pomaga utrzymać równowagę psychiczną i poprawić koncentrację u dzieci. Ciężar kamizelki dociska mięśnie, stawy i ścięgna. W odpowiedzi do mózgu przekazywane są impulsy, które regulują pracę ciała i uspokajają je. Dzięki kamizelce dziecko lepiej skupia się podczas nauki. Kamizelka pomaga również w zasypianiu i sprawia, że sen jest dłuższy i głębszy.

Zdolność do skupienia jest szczególnie ważna w szkole lub podczas odrabiania lekcji, dlatego korzystanie z kamizelki obciążeniowej podczas prostych czynności domowych pozwoli dziecku skupić się na zadaniu bez ograniczania jego ruchów. Kamizelka terapeutyczna pozwala na kontrolowane obciążenie dziecka podczas ruchu. W przeciwieństwie do kołdry medycznej, można w niej wykonywać proste czynności domowe, takie jak stanie czy siedzenie.

Zdolność do skupienia jest szczególnie ważna w szkole lub podczas odrabiania lekcji, dlatego korzystanie z kamizelki obciążeniowej podczas prostych czynności domowych pozwoli dziecku skupić się na zadaniu bez ograniczania jego ruchów. Kamizelka terapeutyczna pozwala na kontrolowane obciążenie dziecka podczas ruchu. W przeciwieństwie do kołdry medycznej, można w niej wykonywać proste czynności domowe, takie jak stanie czy siedzenie.

Dodaj komentarz