Nowość od LEGO DUPLO Wielofunkcyjny domek

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Nowość od LEGO DUPLO Wielofunkcyjny domek

Dzieci uwielbiają zabawę domem! Malowanie pokoi, przygotowywanie pysznych posiłków i zapraszanie gości to tylko niektóre z wielu możliwości. Wielofunkcyjny domek LEGO® DUPLO® pozwala na połączenie tej wyjątkowej zabawy z nauką. Maleństwa rozwijają mowę, trenują umiejętności motoryczne i uczą się o społecznych rolach. Rodzice, towarzysząc swoim dzieciom w tych beztroskich chwilach, pomagają im odkrywać świat.

Zabawa pozwala dzieciom poznać otaczającą je rzeczywistość i rozwijać ich umiejętności. Klocki LEGO DUPLO wspomagają wszechstronny rozwój najmłodszych, zarówno pod względem intelektualnym, motorycznym, społecznym, poznawczym, jak i emocjonalnym. Są przeznaczone dla dzieci w wieku od półtora roku do pięciu lat. Zestawy w określonych kategoriach wiekowych są dopasowane do umiejętności najmłodszych na danym etapie rozwoju.

Wielofunkcyjny domek – idealny na wiele sposobów

Wielofunkcyjny domek jest łatwy do zbudowania, posiada wiele pomieszczeń, takich jak kuchnia, salon, łazienka i sypialnia. Wnętrze jest w pełni dostępne i można je dowolnie aranżować. Znajdują się tam również realistyczne elementy, takie jak otwierana lodówka. To Wielofunkcyjny domek LEGO DUPLO. Ale to nie koniec – te same klocki można użyć do zbudowania wieży mieszkalnej, a następnie całego domu!

Rozwój mowy i umiejętności motorycznych

Dzieci są zawsze ciekawe świata i szybko przyswajają nowe informacje. Rodzice mogą używać zestawów LEGO DUPLO nie tylko do uczenia kolorów i kształtów, ale także do tworzenia opowieści. Taka zabawa zachęca dzieci do zadawania pytań i uczenia się nowych słów. Zabawa klockami LEGO DUPLO pomaga również maluchom rozwijać koordynację oko-ręka, niezależnie od tego, czy budują całą wieżę, czy po prostu otwierają i zamykają ulubione okienko.

Odgrywanie ról i nauka codziennych czynności

Zawarte w zestawie figurki mamy, taty, dziecka, pieska i pluszowego misia doskonale pobudzają wyobraźnię. Rodzice mogą wykorzystać domek do przekazywania informacji na temat codziennych obowiązków i czynności, takich jak gotowanie, spanie i nawet wyprowadzanie psa na spacer. Dzieci zawsze będą pamiętać, że przed podaniem ciasta należy umyć ręce! Model można łączyć z innymi zestawami LEGO DUPLO, aby dać dzieciom jeszcze więcej możliwości zabawy. Wielofunkcyjny domek jest dostępny do zakupu na www.LEGO.pl i u partnerów Grupy LEGO.

  • Informacja prasowa
Przeczytaj więcej artykułów  Mierzyć siły na zamiary Jak rozumieć to powiedzenie Wielu Polaków używa go błędnie

Dodaj komentarz