Nowości od Fisher-Price na sezon jesień-zima 2023 radosna zabawa rozwój i wczesna edukacja Twojego

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Nowości od Fisher-Price na sezon jesień-zima 2023 radosna zabawa rozwój i wczesna edukacja Twojego

Po letnich przygodach nadszedł czas na nowe przygody w domu, przedszkolu lub żłobku. Przedstawiamy najnowsze zabawki Fisher-Price na sezon jesień-zima 2023. Każda z nich została starannie zaprojektowana, aby wspierać rozwój dziecka na różnych etapach: od pierwszych tygodni życia po największe wyzwania przedszkolne. Poznaj zabawki, które zmienią długie, jesienne dni w pełne rozwojowych przygód podróże. Twoje dzieci na pewno Ci podziękują!

Pierwsze wyzwanie dla ciekawych świata

Muzyczny Pingwinek Kiwaczek (nr. Kat. HNC10) to uroczy przyjaciel, który towarzyszy maluchowi od pierwszych dni życia. Wystarczy delikatne dotknięcie, a Pingwinek odtworzy muzykę i poruszy skrzydełkami. Czarne i białe wzory na zabawce nie tylko są kontrastowe, ale również zapewniają rozwój wzroku dziecka. Dodatkowo, miękka tkanina, szeleszczące stópki i wesoła muzyka stymulują zmysły dotyku i słuchu niemowlaka. Leżenie na brzuszku staje się zabawą, gdy maluch sięga po pluszaka. To doskonały sposób na rozwijanie koordynacji ruchowej i naukę przyczyny i skutku. Dziecko uczy się, że jego ruchy wywołują reakcję zabawki – to jedno z pierwszych odkryć dotyczących funkcjonowania świata.

Gdy maluszek rośnie, Pingwinek Kiwaczek "rośnie" razem z nim. Jego poruszająca się podstawa zachęca dziecko do siadania i eksplorowania. Teraz zabawa nabiera nowego wymiaru. Pingwinek nie tylko reaguje na dotyk, ale oferuje także dwa tryby odtwarzania muzyki, wypełniając przestrzeń dźwiękiem i radością.

 • Pluszowy pingwinek reaguje na dotyk dziecka muzyką i poruszaniem skrzydełek.
 • 2 tryby odtwarzania muzyki, które trwają 10 minut.
 • "Równie" razem z dzieckiem – od zabawy na brzuszku do zabawy na siedząco.

 • Kontrastowe kolory pomagają rozwijać wzrok dziecka, a miękkie i szeleszczące materiały angażują zmysły dotyku i słuchu.
 • Nauka przyczyny i skutku, jednocześnie zachęcając do zabawy sensorycznej.
Przeczytaj więcej artykułów  PMS - Zespół napięcia przedmiesiączkowego przyczyny objawy i leczenie

Pierwsza planszówka dla Twojego dziecka

"Ucz się i śmiej!" Pierwsza gra 123 Fisher-Price (nr. Kat. HRB72) wygląda jak klasyczna planszówka, ale ma wiele fantastycznych funkcji. Dzięki wesołym światłom, muzyce i aktywacjom Twoje dziecko będzie się bawiło i uczyło jednocześnie. Interaktywna plansza z przesuwaniem, obracaniem, przekręcaniem, przełączaniem i naciskaniem stanie się idealną zabawką dla małych rączek. Dziecko będzie się bawiło, ale także się uczyło, odkrywało związki przyczynowo-skutkowe i rozwijało umiejętności poznawcze.

 • Poziom 1 – Odkrywanie: Maluch aktywuje dźwięki, wypowiedzi, piosenki wprowadzające literki i liczenie.
 • Poziom 2 – Zachęcanie: Starsze dzieci odkrywają radość z gry w planszówki, a wesołe wypowiedzi zachęcają do aktywnej zabawy i poszukiwania elementów.
 • Poziom 3 – Naśladowanie: Radosne dźwięki, muzyka i wypowiedzi Szczeniaczka zachęcają do rozwijania umiejętności naśladowczych.

Na planszy są również trzy "pionki", które zachęcają dziecko do zabawy w sortowanie kształtów i naśladowanie. To świetna okazja do rozwijania małej motoryki.

Wiek przedszkolny to kluczowy okres w rozwoju dziecka, a Pierwsza gra 123 Fisher-Price będzie świetnym wsparciem w rozwijaniu umiejętności.

Pierwsze tańce i muzyczne występy dla małych DJ-ów

Zabawka interaktywna Taneczna Gwiazda DJ Fisher-Price (nr. Kat. HRD21) to idealny kolega dla uwielbianego przez maluchy DJ-a. Gdy dziecko naciska przyciski, Taneczna Gwiazda "ożywa" kolorowymi światłami i ponad 75 dźwiękowymi aktywacjami, które obejmują odgłosy, melodie, piosenki i wypowiedzi. To one wprowadzają malucha w świat liter, liczenia, kolorów i wiele więcej.

 • Poziom 1 – Odkrywanie (od 9 miesiąca życia): Dziecko słucha wesołych piosenek i wypowiedzi wprowadzających litery i kolory.
 • Poziom 2 – Zachęcanie (od 12 miesiąca życia): Piosenki i wypowiedzi o literach i liczeniu oraz radosne zachęty do ruchu.
 • Poziom 3 – Naśladowanie (od 18 miesiąca życia): Dzieci mogą tańczyć i śpiewać, zachęcane kreatywnymi piosenkami i wypowiedziami.

Taneczna Gwiazda DJ Fisher-Price to interaktywna przyjaciółka Twojego dziecka. Zabawka ma miękką sprężynę, więc skacząc w rytm muzyki, małe szkraby mogą rozwijać kontrolę nad swoim ciałem, równowagę i rytm. Dodatkowo, dzięki funkcji nagrywania i odtwarzania, Twoje dziecko może zostać małym artystą, tworząc własne piosenki. Razem stwórzcie niezapomniane chwile pełne tańca, muzyki i nauki.

Przeczytaj więcej artykułów  Podwyżki dla nauczycieli a szkoły niepubliczne Czy 30 wzrostu pensji dotyczy też placówek

Muzyczny Stolik DJ-a Fisher-Price (nr. Kat. HRB65)

Muzyczny Stolik DJ-a "Ucz się i śmiej!" Fisher-Price to zabawka, która sprawi, że rozwijanie umiejętności Twojego dziecka będzie pełne radości i fascynującej zabawy! Można go używać od 6 miesiąca życia.

 • Posiada 3 tryby gry na pianinie i 12 funkcji ćwiczących zręczność malucha.
 • Ponad 100 dźwiękowych aktywacji: melodie, piosenki, dźwięki i wypowiedzi edukacyjne! Naciśnij klawisze pianinka, obróć podświetlaną płytę Szczeniaczka lub naciśnij podświetlaną klawiaturę z cyferkami.
 • 3 poziomy nauki wprowadzają kolory, kształty, cyferki, przeciwieństwa, litery i pierwsze słowa – wszystko po polsku i w doskonałej jakości dźwięku!
 • Funkcja nagrywania i odtwarzania: nagraj wesołe wiadomości, a DJ je zremiksuje, tworząc oryginalne piosenki.
 • Pomaga w rozwijaniu zręczności, równowagi, koordynacji oraz wprowadza zasadę przyczyny i skutku – idealny prezent dla dzieci od 6 miesiąca życia do 3 lat.

Muzyczny Stolik DJ-a Fisher-Price to niekończące się źródło zabawy dla Twojego maluszka. Można go używać jako zabawkę podłogową dla siedzących dzieci, aby rozwijały swoje zmysły i zręczność. Gdy Twoje dziecko staje się pewniejsze na nogach, stolik wspiera równowagę i koordynację. A dla maluchów, które już chodzą, interaktywne dźwięki i światła będą prawdziwą frajdą. Zapraszamy Twojego małego DJ-a do tworzenia własnej muzyki i piosenek.

Zabawa jest kluczowym elementem w rozwoju dzieci, dlatego nowe zabawki Fisher-Price na sezon jesień-zima 2023 zostały starannie zaprojektowane, aby wspierać radosny rozwój naszych maluchów. Wykorzystajmy ten czas, aby nasze dzieci już od pierwszych dni życia cieszyły się bezpieczną i mądrą zabawą każdego dnia. Wszystkie nowości Fisher-Price są dostępne w sklepach Smyk.

Dodaj komentarz