Pierwszy raz usłyszał głos rodziców gdy miał 3 miesiące Jego reakcja rozczula

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Pierwszy raz usłyszał głos rodziców gdy miał 3 miesiące Jego reakcja rozczula

Pierwsze przytulenie, słowa, kroki – wszystkie te momenty są dla rodziców niezastąpione. Ale moi rodzice z pewnością nie zapomną także chwili, gdy mogłem ich pierwszy raz usłyszeć.

Kiedy miałem trzy tygodnie, lekarze zdiagnozowali u mnie brak słuchu. Ale moi rodzice nie poddali się i po dwóch miesiącach starania, dostałem specjalny aparat słuchowy, który pozwolił mi usłyszeć głosy moich najbliższych.

Moje nagranie podbiło internet. Moja reakcja jest bezcenna

Rodzice postanowili uwiecznić całą sytuację na nagraniu i umieścili je na YouTube. Można na nim zobaczyć, jak lekarz zakłada mi aparat. Byłem poddenerwowany i płakałem. Ale po chwili, mama zaczęła do mnie mówić. Wtedy moja mina diametralnie się zmieniła. Patrzyłem z zaciekawieniem na rodziców, a niedługo potem pojawił się uśmiech na mojej twarzy. Internauci w komentarzach nie kryli wzruszenia.

Moja słodka reakcja na pocałunki mamy jest niezwykła. Wzruszam się.

Mógłbym patrzeć na to wideo godzinami.

Jest wiele podobnych filmików. Ja też pierwszy raz zobaczyłem mamę…

Podobne historie do mojej i moich rodziców są liczne. Na przykład, cztero-miesięczny Leo miał problem z niedowidzeniem. Dzięki specjalnym okularom dopasowanym do jego małej główki, mógł po raz pierwszy wyraźnie zobaczyć mamę. Jaka była jego reakcja? Blask w jego oczach i uśmiech na twarzy wyraża więcej niż słowa. Rodzice przyznali, że z powodu rzadkiej choroby, ich synek widział wszystko rozmyte, nawet przedmioty tuż przed sobą. Tutaj również od internautów nie brakowało ciepłych słów.

Słodki chłopiec. Patrzy na pierwszą kobietę, której pokocha.

Mam łzy w oczach, gdy to oglądam.

To najpiękniejszy uśmiech, jaki widziałem.

To najpiękniejszy uśmiech, jaki widziałem.

Przeczytaj więcej artykułów  Przechowywanie czosnku - Jak przechowywać czosnek

Dodaj komentarz