Podaruj Pierwszą Radość świąteczny konkurs z Fisher-Price

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Podaruj Pierwszą Radość świąteczny konkurs z Fisher-Price

Święta z maluchem to wyjątkowy, rodzinny czas, w którym wiele rzeczy dzieje się po raz pierwszy. Może w tym roku wzruszysz się, gdy twoje dziecko postawi pierwsze kroki z Pieskiem „Raczkuj za mną”? A może będziesz śmiać się do łez, gdy po raz pierwszy zatańczycie z dziadkiem do dźwięków Tanecznej Gwiazdy DJ-ki? Fisher-Price rozumie, że w święta każdy może zostać wspaniałym Świętym Mikołajem, dlatego zapraszamy do konkursu Podziel się radością. Do wygrania zestawy zabawek i gotówka – 3750 zł na rodzinne wyjazdy. Szczegóły kampanii na stronie www.podziel-radosc.pl.

Dzieci stają się centrum świątecznych spotkań. Skupiamy się na nich, spędzając z nimi dużo czasu. Często ubieramy choinkę, spotykamy się z dalszą rodziną, bawimy się w gronie bliskich i oczywiście dostajemy prezenty. Kto nie lubi prezentów? Nie tylko cieszą nas te, które dostajemy, ale również te, które dajemy. Najlepszymi prezentami dla rodziców są te, które nasze maluchy dają: pierwsze wypowiedziane "mama", pierwszy krok, pierwsza wspólna piosenka z rodziną. A co sprawia radość dzieciom? Zabawki, oczywiście! Fisher-Price wie, jak przynieść uśmiech na twarze dzieci i stworzyć okazję do wspólnej, rodzinnej zabawy.

Konkurs "Podziel się radością" – twoja szansa na niezwykłe nagrody

Jeśli chcesz stać się podwójnym Świętym Mikołajem, weź udział w naszym świątecznym konkursie organizowanym przez Fisher-Price. To sposób, aby wygrać niezwykłe nagrody, które mogą być najlepszymi prezentami. Jak wziąć udział w konkursie? To proste! Wystarczy: 1. Kupić zabawkę Fisher-Price. 2. Wejść na stronę konkursową www.podziel-radosc.pl. 3. Zarejestrować paragon z zakupu. 4. Odebrać gwarantowaną nagrodę. 5. Zagrać w świąteczne memory i wygrywać! Konkurs trwa już teraz! Masz szansę zdobyć cudowne prezenty do 24 grudnia. Jakie? Możesz wygrać jedną z trzech głównych nagród – 5000 zł gotówki na niezapomniane rodzinne wyjazdy. Poza tym co tydzień można wygrać aż 5 zestawów zabawek o wartości 750 zł. To właśnie one sprawią, że dzieci będą uśmiechnięte i zapewnią im niezapomniane chwile podczas nadchodzących świąt. Ale to nie wszystko…

Przeczytaj więcej artykułów  Najczęstsze przyczyny plamienia po okresie

Świąteczna radość na zdjęciach

Zestawy zabawek i gotówka na rodzinne wyjazdy to nie wszystkie nagrody w konkursie "Podziel się radością". Święta to czas, który chętnie uwieczniamy na zdjęciach. Później możemy do nich wracać i wspominać momenty, gdy nasz maluszek po raz pierwszy zachwycił się choinką, zaskoczony usiadł przy pełnym stole potraw, uśmiechał się otoczony rodziną. Tego typu chwile warto uwiecznić na zdjęciach. Fisher-Price zadbał o to, by fotografie z nadchodzących świąt były wyjątkowe i oddawały ciepłą, rodzinna atmosferę.

Wystarczy wziąć udział w konkursie, aby otrzymać nagrodę gwarantowaną – wideoprzewodnik o robieniu świetnych zdjęć telefonem. Dzięki niemu nauczysz się, jak w prosty sposób uchwycić emocje malucha i całej rodziny na zdjęciu oraz uwiecznić najpiękniejsze chwile świąteczne.

Wyjątkowe święta z Fisher-Price

Dzięki prezentom od Fisher-Price święta Twojego dziecka będą pełne radości i kreatywnej zabawy w gronie rodziny. Sami zdecydujcie, jak korzystać z zabawek, by wspólnie się bawić, tańczyć i śpiewać. I koniecznie uwieczniajcie te momenty na zdjęciach.

Podziel się radością w te święta i weź udział w konkursie Fisher-Price, aby wygrać fantastyczne nagrody i stworzyć niezapomniane chwile dla najmłodszych. Niech te święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe!

Podziel się radością w te święta i weź udział w konkursie Fisher-Price, aby wygrać fantastyczne nagrody i stworzyć niezapomniane chwile dla najmłodszych. Niech te święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe!

Dodaj komentarz