Podzieliły się historiami z porodówki Myślał że łożysko wygląda jak takie poroże jelenia

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Podzieliły się historiami z porodówki Myślał że łożysko wygląda jak takie poroże jelenia

Mam popularne konto na Instagramie, które obserwuje już ponad 229 tysięcy osób. Jakiś czas temu zachęciłam inne kobiety do podzielenia się swoimi śmiesznymi doświadczeniami z porodówki. Otrzymałam wiele komentarzy pod moim postem.

Moje konto na Instagramie zdobywa coraz większą popularność. Publikuję wiele memów i zabawnych historii z życia, które spotykają rodziców w trakcie ich przygody z macierzyństwem. Pod jednym z moich postów kobiety podzieliły się swoimi przeżyciami związanych z porodem. Niektóre z tych historii są naprawdę szokujące.

W swoich wyznaniach opisały, co spotkało je w porodówce. Niektóre historie mogą Cię zaskoczyć

Poród jest ogromnym przeżyciem zarówno dla kobiety, jak i dla ojca dziecka. Nic dziwnego, że podczas tego wyjątkowego momentu mogą się zdarzyć nieporozumienia i zabawne sytuacje, które na długo zapadają w pamięć. Poród to czas bólu, stresu, ale również ogromnego szczęścia związanego z pojawieniem się nowego członka rodziny. W komentarzach pod moim postem wiele kobiet nie wahało się podzielić swoimi zaskakującymi przeżyciami z porodówki.

Kobiety dzielą się swoimi przeżyciami, nie wstydząc się. "Marcin, chyba mam część"

Jakie historie opowiedziały kobiety? Wysłano ponad 300 komentarzy, a oto kilka z nich:

"Marcin, chyba mam część". Mąż zaglądając pod kołdrę na łóżku porodowym: "Karola, to nie jest część. Zesrałaś się".

Mój syn rodził się z rączką przy głowie. Położna powiedziała: "oho, generał idzie". Mój mąż pomyślał, że chodzi o to, że robię kupę.

Ostatnie skurcze były bardzo bolesne, a stary pytał, czy mam coś na ból głowy.

Mój mąż, starając się mnie pocieszyć, powiedział, że mój poród to nic w porównaniu z jego leczeniem kanałowym.

Mój mąż zapytany, czy coś go zdziwiło podczas porodu, powiedział, że wygląd łożyska. Wyobrażał sobie, że łożysko wygląda jak poroże jelenia i podtrzymuje dziecko. Gdy zapytano go, jak sobie wyobraża, żebym urodziła poroże, odpowiedział, że o tym nie myślał.

Przeczytaj więcej artykułów  Pia - imię o wyjątkowym znaczeniu Rozsławiła je mistrzyni Europy

Noc przed cesarskim cięciem puściły mi wody i zaniepokojona pobiegłam do mojego partnera życiowego i powiedziałam, że musimy jechać do szpitala. On, będący lekarzem, spokojnie kładąc się w łóżku, powiedział: "Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale nawet anestezjologa nie będzie w nocy w szpitalu, więc lepiej się połóż i spróbuj zasnąć".

Dodaj komentarz