Pokaż swoją klasę i wygraj wycieczkę marzeń

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Pokaż swoją klasę i wygraj wycieczkę marzeń

Nasza klasa jest pełna energii. Dobrze się dogadujemy i funkcjonujemy jako zgrany zespół. Chcemy udowodnić wszystkim, że jesteśmy najwspanialszą klasą. Dlatego bierzemy udział w konkursie "Wymarzona Klasa" i mamy szansę wygrać wycieczkę marzeń do Energylandii – największego Parku Rozrywki w Polsce!

Wiosenna edycja konkursu #wymarzonaklasa w Energylandii przyciąga tysiące uczniów od 2022 roku. To świetna okazja do wspólnej zabawy, integracji i szansę na wygraną niezwykłej wycieczki. Energylandia oferuje różnorodne atrakcje dla klas różnych przedziałów wiekowych. Chcemy podzielić się informacją o naszej wyjątkowości z innymi. Sprawdź, jak możesz wziąć udział w konkursie!

Jak wziąć udział w konkursie?

Wzięcie udziału w konkursie jest proste. Nagrywamy krótkie wideo, które pokazuje, jak fantastyczna jest nasza klasa i jak dobre relacje między nami panują. Następnie publikujemy nagranie na mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram lub TikTok, i oznaczamy je hashtagami: #wymarzonaklasa i #energylandia. Na stronie https://energylandia.pl/wymarzona-klasa/ można również wypełnić formularz zgłoszeniowy i zapoznać się z regulaminem konkursu. Zarówno uczeń, jak i wychowawca mogą zgłosić klasę. Przy wyborze zwycięzcy będą brane pod uwagę nietuzinkowe pomysły, kreatywność i radość płynąca z nagrywania! Nagrania konkursowe można publikować od 13 do 28 kwietnia. Wyniki zostaną ogłoszone do 4 maja na fanpage’ach Energylandii.

Co można wygrać?

Wygrana to zawsze niesamowite szczęście! Dla zwycięzców czeka wiele atrakcji i niezapomniana zabawa. Energylandia oferuje 123 różnych atrakcje dostosowane do każdej grupy wiekowej. Można przeżyć niezwykłe emocje na 18 różnych roller coasterach. Zwycięska klasa spędzi dwa dni pełne fantastycznych przeżyć i stworzy niesamowite wspomnienia. Będzie można także nocować w westernowym ośrodku Western Camp Resort, gdzie czekają indiańskie tipi, kowbojskie wozy i inne atrakcje nawiązujące do klimatu dzikiego zachodu. Zwycięzcy nie muszą się martwić o transport, bo Energylandia zapewnia specjalny autokar, a także wyżywienie na terenie Parku!

Przeczytaj więcej artykułów  Najpopularniejsze imiona 2020 Imiona dla dziewczynek 2020

Pokazuj swoją klasę, relacje między nami i zdobądź wyjątkową wycieczkę dla całej grupy! Bądź jak #wymarzonaklasa z #energylandia!

FILM Wycieczki szkolne – KLIKNIJ TUTAJ

FILM Wycieczki szkolne – KLIKNIJ TUTAJ

Dodaj komentarz