Pokazała jak wygląda pokój rodzica z dzieckiem w Sejmie To niedopuszczalne

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Pokazała jak wygląda pokój rodzica z dzieckiem w Sejmie To niedopuszczalne

Postanowiłem, że pokażę użytkownikom na TikToku, jak wygląda pokój, który przeznaczony jest dla rodziców z dziećmi w Sejmie. Pojawiło się wiele kontrowersji w komentarzach.

Tak właśnie wygląda pokój dla rodziców z dziećmi w Sejmie, jeśli chodzi o podejście do nas, którzy chcemy tu przyjść z dziećmi i jednocześnie wykonywać nasze obowiązki. Tak można podsumować nagranie, na którym pokazuję wygląd tego pokoju.

Wraz z koleżankami złożyłem wniosek o ten pokój. "Przerobili go z takiej starej zmywalni"

W tym pomieszczeniu, które jest wyłożone kafelkami, znajduje się przewijak, biały fotel, lampka nocna, a naprzeciwko… szereg szafek i zmywarka. Obok jest również wejście do pomieszczenia gospodarczego. Joanna Gajewska tłumaczy, że jest to pokój dla rodzica z dzieckiem, który został przekształcony z starej zmywalni.

Zobaczcie, wciąż chodzi zmywarka. Tutaj jest miejsce na różne przedmioty takie jak miotły, mopy, wózki i tym podobne. Nawet gdybyście chcieli być tutaj z dzieckiem, w każdej chwili ktoś może wchodzić, dobijać się do drzwi i coś wyjmować. Tutaj można przechowywać rzeczy do zmywania.

@mariuszkozak @Aleksandra Gajewska #sejm #wybory2023 ♬ FEEL THE GROOVE – Queens Road, Fabian Graetz

Internauci byli podzieleni na temat filmiku. Wpisy pod nim wywołały burzę

Filmik został opublikowany tylko kilka dni temu, a już wywołał dużo dyskusji. Tylko kilka osób było zdania, że takie warunki są niedopuszczalne:

Ja uważam, że takie warunki są niedopuszczalne. Kobieta, która chce nakarmić swoje dziecko, zostaje posadzona pomiędzy schowkiem na miotły a zmywarką w pokoju, do którego każdy może wejść.

Większość jednak uważała, że warunki są do zaakceptowania. Internauci zwracali uwagę, że "do pracy nie przychodzi się z dzieckiem".

Jest lepiej niż w niejednej galerii handlowej. Byłbym szczęśliwy, gdyby takie pomieszczenie było chociaż w każdym urzędzie.

Ale jak można przyjść do pracy z dzieckiem?

Przeczytaj więcej artykułów  Nie żyje czterolatek którego tata przewoził motocyklem

A do jakiej pracy kobiety zabierają dzieci?

Praca polega na pracowaniu, a nie na wychowywaniu i zabawie z dziećmi.

Praca to praca, a nie wychowywanie i zabawa z dziećmi.

Dodaj komentarz