Polska Złota Jesień i Oktoberfest w największym rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Polska Złota Jesień i Oktoberfest w największym rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce

W Energylandii, od dzisiaj do 9 października, będziemy świętować Polską, Złotą Jesień i huczny Oktoberfest! To niesamowite wydarzenie, pełne 150 ton dyni, fantastycznych dekoracji i choreografii, a także przysmaków, kolorowych strojów i niezwykłej zabawy! Chcesz wiedzieć, jak Energylandia nas tym roku zaskoczy? Przekonaj się sam!

75 000 dyń i wspaniałe dekoracje!

Nie trzeba nikogo przekonywać, że jesień w Energylandii to coś więcej niż tylko spadające liście i piękne zachody słońca. Polska Złota Jesień w Parku w Zatorze to setki godzin przygotowań, stylizacje animatorów, lśniące stroje artystów i zupełnie nowe, jesienne show, które zapewnią Gościom niezapomniane wrażenia! A co to jest Polska, Złota Jesień bez dyni? Na terenie parku znajdziesz aż 75 000 sztuk tych pysznych owoców! To aż 150 ton, co odpowiada wadze 22 dorosłym słoniom! Dodatkowo czeka na Ciebie 100 000 dekoracji, które rozciągają się od wejścia do ostatnich ścieżek i stref Parku w Zatorze. Wszystko to w otoczeniu 123 atrakcji i najwyższych roller coasterów w Europie, które zagwarantują niezapomniane emocje!

Jesienne Smaki

W ramach Święta Polskiej, Złotej Jesieni czekają na Ciebie nie tylko wizualne doznania, ale także wyborne smaki! Energylandia serwuje specjalne, sezonowe menu, które składa się z najlepszych składników. Możesz spróbować kremu z dyni przygotowanego przez najlepszych kucharzy, pysznej jesiennej pizzy z grzybami, jesiennych herbat i kaw, a także gorącej czekolady i deserów z dyniowym nadzieniem! To idealny sposób, aby poczuć smak i zapach jesiennych wieczorów!

Huczna biesiada w stylu monachijskim!

W dniach, w których królować będą jesienne dekoracje, możesz w Strefie Smoczy Gród wziąć udział w hucznej biesiadzie! Miasteczko Oktoberfestu w Smoczej Strefie zapewni Ci niesamowity, bawarski klimat! Czekają na Ciebie biesiadna muzyka, bawarskie stroje i fantastyczne dekoracje, które sprawią, że poczujesz się jak na największym na świecie folklorystycznym święcie! Nie możemy zapomnieć o pysznym jedzeniu i piciu, takich jak grochówka, karczek, kiełbaska z grilla, szaszłyki, oscypki, pajdy chleba ze smalcem i przepyszne precele!

Przeczytaj więcej artykułów  Prezent dla cioci w żłobku Co podarować ulubionym opiekunkom na pożegnanie

123 atrakcje na 70 hektarach!

Energylandia to przede wszystkim ogromna zabawa dla każdego! 123 atrakcje w sześciu różnych strefach zadowolą każdego Gościa, który szuka wrażeń, emocji i uśmiechu! Jesienna panorama parku z karuzelami, kolejami i młyńskim kołem Wonder Wheel zachwyca z wysokości!

Nie przegap tej okazji! Dołącz do nas i stań się częścią bawarskiej tradycji! Ciesz się smakiem, huczna zabawą i niezapomnianymi atrakcjami w największym parku rozrywki dla całej rodziny w Zatorze!

Nie przegap tej okazji! Dołącz do nas i stań się częścią bawarskiej tradycji! Ciesz się smakiem, huczna zabawą i niezapomnianymi atrakcjami w największym parku rozrywki dla całej rodziny w Zatorze!

Dodaj komentarz