Powrót do szkoły z 51015

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Powrót do szkoły z 51015

Kto z nas dorastał razem z marką 5.10.15.? Pewnie większość z Was! Firma ta istnieje już od ponad 23 lat, więc wiele z nas nosiło ich ubrania w dzieciństwie i teraz chętnie kupuje je dla swoich dzieci. Warto odwiedzić sklep 5.10.15. przed powrotem do szkoły, ponieważ ich ubrania są zawsze modne, ale przede wszystkim trwałe.

W co się ubrać na początek roku szkolnego?

Wiele szkół już odchodzi od tradycyjnego białego mundurka. Szczególnie starsze dzieci nie chcą wyglądać tak samo jak wszyscy. Jednak to nie znaczy, że muszą wyglądać nieelegancko. Mogą wybrać plisowane spódnice w kolorze popielatym i nietypowo skrojone bluzki, które będą dodatkowo ozdobione srebrnymi elementami.

Chłopcy mogą wybrać spodnie i marynarki z naszywkami lub charakterystycznym dekoltem w serek. Jednak niezależnie od tego, warto zadbać o elegancki element jak biała koszula czy krawat. Wszystko to znajdziesz w najnowszej kolekcji Back to School, która została stworzona specjalnie na powrót do szkoły.

Codzienna odzież 5.10.15.

Projektanci 5.10.15. wiedzą, że nasze dzieci mają wiele zajęć w ciągu dnia, dlatego ich ubrania muszą być wygodne. W kolekcji Back to School znajdziesz np. dresowe sukienki i bluzy o prostym kroju. W połączeniu z intensywnymi kolorami, takimi jak pomarańcz i róż, oraz nowoczesnymi nadrukami stworzysz modne miejskie stylizacje. Linia dla chłopców zawiera stonowane granaty i szarości, ale też soczyste kolory i ciekawe wzory.

Nowa kolekcja 5.10.15. odzwierciedla ducha marki, który można zobaczyć także w ich odświeżonym logo. Zamiast trzech energetycznych kolorów, teraz widzimy granat i figury geometryczne. Kółko oznacza niemowlaka, trójkąt małe dziecko, a romb duże dziecko. Marka nadal używa kolorowych wzorów, ale są one tylko elementem całości, która jest stonowana i prostym wycięciem. Możesz połączyć intensywne kolory z granatowymi swetrami i ciemnymi spodniami lub zestawić z białą bluzką. W ten sposób stworzysz modny akcent, który nie przytłoczy reszty stroju.

Przeczytaj więcej artykułów  Pies na dworze - do jakiej temperatury Jak zadbać o pupila zimą Za brak odpowiedniej opieki grożą

Szkolna wyprawka 5.10.15.

W 5.10.15. możesz kupić nie tylko ubrania, ale także większość szkolnej wyprawki. Zarówno maluchy, jak i starsze dzieci będą zachwycone kolorowymi plecakami, workami i piórnikiem z ulubionymi bajkami. W linii dla dziewczynek dominują barwne wzory i postacie z ulubionych seriali. W linii dla chłopców pojawiają się superbohaterowie, tak jak Batman, Spiderman i postacie ze Star Wars. A jeśli cenisz wygodę, to wiesz, że piórniki 5.10.15. już są wypełnione wszystkimi przyborami, a stroje na zajęcia sportowe są już zapakowane w odpowiednie worki. Zobacz sama!

Dodaj komentarz