Prezent na Dzień Nauczyciela Jakie upominki przygotować w ramach podziękowania dla nauczyciela

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Prezent na Dzień Nauczyciela Jakie upominki przygotować w ramach podziękowania dla nauczyciela

Nauczyciel jest bardzo ważny dla naszego dziecka. Ma wpływ na jego rozwój i sposobu patrzenia na świat. Chcemy mu podziękować za jego trud. Oto kilka pomysłów na prezent na Dzień Nauczyciela.

Oryginalny prezent dla nauczyciela

Tradycyjne prezenty, takie jak pióra, notesy czy kosze ze smakołykami, są już trochę oklepane. Możemy wymyślić coś bardziej oryginalnego. Możemy spróbować dowiedzieć się czegoś więcej o nauczycielu. Może pasjonuje się czymś szczególnym? Może trzeba mu bon na kurs z tej dziedziny?

Zamiast słodyczy, możemy podarować zestaw kaw lub herbat. Możemy wybrać egzotyczne smaki. Do tego możemy dodać filiżanki lub kubki.

Bilety do teatru też mogą być dobrym pomysłem. Często nauczyciele z mniejszych miast nie mają okazji do takich rozrywek. Trzeba tylko upewnić się, że osoba obdarowana będzie miała jak tam dotrzeć.

Możemy też stworzyć gazetę dla nauczyciela. Możemy umieścić duże jego zdjęcie i napisać zabawny tekst. Całość można oprawić w piękną ramkę.

Aktówka z wysokiej jakości skóry z inicjałami na pewno zostanie doceniona nie tylko przez nauczycielki, ale także przez nauczycieli mężczyzn. Musimy tylko obserwować, jak nauczycielki noszą się na co dzień, żeby dobrać odpowiedni rozmiar, kolor i wzór.

Śmieszne prezenty dla nauczyciela

Jeżeli chcemy zrobić mniej przydatny i bardziej dowcipny prezent, oto kilka pomysłów:

Karykatura to świetny pomysł, ale tylko jeśli ktoś z klasy ma talent do tego. Wtedy będzie to osobisty i budżetowy prezent, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy nauczyciela. Ważne jednak, żeby nauczyciel miał poczucie humoru.

Na kubku można umieścić zabawną rymowankę, która poprawi humor nauczycielowi. Ważne jest, żeby wierszyk był dopasowany do osoby, której dajemy prezent.

Zestaw "przetrwania" dla nauczyciela to prezent dla osoby z dużym poczuciem humoru. Możemy dodać zatyczki do uszu, gwizdek, linijkę i woreczek grochu. Ale musimy traktować to jedynie jako żart.

Przeczytaj więcej artykułów  Najpopularniejsze imiona 2024 Te propozycje będą podbijać rankingi Jedna może szczególnie namieszać

Możemy przygotować plakat filmowy ze zdjęciem nauczyciela w roli superbohatera lub innego bohatera filmowego.

Dzień Nauczyciela – prezenty. Jaki upominek na Dzień Nauczyciela będzie najlepszy?

Warto postawić na klasyczne prezenty, takie jak piękne pióra, eleganckie długopisy, dobrej jakości kawa czy herbata, albo słodkości. Ładny bukiet kwiatów też zawsze się przyda. Możemy też sami stworzyć prezent, na przykład kartkę z życzeniami i podziękowaniami, plakat dla całej klasy, albo ozdobny kubek.

  • Można wysłać nauczycielom krótkie życzenia z okazji Dnia Nauczyciela.
  • Niektórzy zastanawiają się, czy 14 października jest wolne od szkoły. To zależy od szkoły i dyrekcji.

Dodaj komentarz