Najlepsze filmy dla dzieci w 2017 i zapowiedzi 2018

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Najlepsze filmy dla dzieci w 2017 i zapowiedzi 2018

Uwielbiam filmy dla dzieci. Są fajne i odskocznią od szarej zimowej rzeczywistości. Ale niektóre z nich mają także ważne przesłanie. Chociaż minęły czasy klasycznych filmów Disneya, takich jak "Piękna i Bestia" czy "Król Lew", nowe filmy dla dzieci również mają wiele do zaoferowania. Jakie były najlepsze filmy dla dzieci w 2017 roku i jakie premiery czekają na nas w 2018 roku?

Najlepsze filmy dla dzieci w 2017 roku

W 2017 roku mieliśmy wiele świetnych filmów animowanych. Jednym z nich był "Coco", ciepła opowieść o małym chłopcu, który chciał spełnić swoje marzenia muzyczne. Pixar powrócił w pełnej formie! Zobaczcie zwiastun:

Drugi film, który mnie pozytywnie zaskoczył, to "Potworna rodzinka". Była to zabawna historia o tym, jak ważni są najbliżsi dla nas, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Filmy animowane w 2018 roku

W 2018 roku czekają nas kolejne ciekawe filmy animowane. Powrócą bohaterowie, których już znamy, takie jak "Iniemamocni", "Toy Story" czy "Barbie". Jakie jeszcze filmy dla dzieci zobaczymy w 2018 roku?

Filmy dla dzieci – styczeń 2018

W styczniu miała premierę "Fernando". To historia o młodym byczku, który nie chce walczyć na arenie i kocha kwiaty. Czy uda mu się życie poza schematami? Ta bajka bardziej nadaje się dla nieco starszych dzieci.

Filmy animowane – luty 2018

Twórcy Shreka powracają z nową animacją o dziewczynce imieniem Chloe. Przeprowadza się do nowego miasta, gdzie czeka na nią walka dobra ze złem.

Przeczytaj więcej artykułów  Po tym syropie dzieci zapadały w narkotyczny sen i spały wiele godzin U nas na wsiach było

Na początku lutego możemy również zobaczyć nowe przygody Pszczółki Mai. Czy jej i jej przyjaciołom uda się uratować sytuację i wygrać puchar?

Filmy dziecięce – marzec 2018

W marcu możemy zobaczyć kontynuację przygód Gnomea i Julii w filmie "Sherlock Gnom". Ich krasnale zaczynają znikać, a pomaga im słynny detektyw Sherlock Gnom.

Filmy dla dzieci – czerwiec 2018

W czerwcu na ekranach pojawi się czwarta część "Toy Story". Kowboj Chudy wyrusza na poszukiwanie pastereczki Bo Peep.

Również w czerwcu zobaczymy pierwszą aktorską wersję "Barbie". Jedna z bohaterek trafia do świata ludzi, gdzie odkrywa, że idealne wymiary nie są najważniejsze.

Filmy dla dzieci – lipiec 2018

Podczas gorących letnich dni będziemy mogli oglądać przygody księcia Czarusia i bajkę "Książę Czaruś". Czy uda mu się znaleźć miłość?

W lipcu również zobaczymy długo oczekiwaną kontynuację filmu "Iniemamocni". Co tym razem czeka na rodzinę superbohaterów?

Filmy animowane – sierpień 2018

Czy wierzysz w yeti? Niektórzy go nie widzieli, ale jedno małe stworzenie wierzy w ludzi.

Filmy dziecięce – listopad 2018

W listopadzie Grinch spróbuje zepsuć święta mieszkańcom Ktosiowa.

Filmy dla dzieci – grudzień 2018

W grudniu czekają nas kilka premier. Zobaczymy m.in. "Marry Poppins 2" i "Kota w butach 2". To jednak nie koniec niespodzianek na ten rok. Niektóre produkcje jak "Furby", "Hot Wheels" czy "Heidi. Dziewczynka z gór" są jeszcze nieznane. Będziemy mieli również kolejne części takich filmów jak "Kung Fu Panda" czy "Madagascar".

Wygląda na to, że 2018 rok to kontynuacje już znanych filmów. Oprócz tego, "Fernando" i przygody Chloe zaskoczą nas. Ciekawe, które z tych filmów wybierzesz w 2018 roku?

Wygląda na to, że 2018 to rok kolejnych części popularnych filmów. "Fernando" i przygody Chloe to tytuły, które warto zobaczyć. A ty, na który film idziesz?

Dodaj komentarz