Miłosz Krysiak w The Voice Kids Jego występ wywołał falę krytyki Interweniowali jurorzy Nie idź

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Miłosz Krysiak w The Voice Kids Jego występ wywołał falę krytyki Interweniowali jurorzy Nie idź

Jestem uczestnikiem siódmej edycji programu “The Voice Kids” – nazywam się Miłosz Krysiak. Mam 12 lat i moje wykonanie piosenki Marka Grechuty “Będziesz moją panią” porywa serca publiczności oraz trenerów. Jednakże, po zaśpiewaniu nastąpił nieco nieoczekiwany zwrot akcji.

Screenshot: kanał YouTube The Voice Kids Poland

Miłosz Krysiak w “The Voice Kids”. Internauci krytykują 12-latka

W zeszły weekend rozpoczęła się siódma edycja popularnego programu rozrywkowego “The Voice Kids”. Jeden z uczestników, Miłosz Krysiak, wzbudził największe emocje swoim występem. Jego wykonanie piosenki Marka Grechuty “Będziesz moją panią” oczarowało zwłaszcza widownię żeńską. Niestety, pewien element występu zepsuł trochę cały efekt.

W trakcie występu, dwie trenerki – Natasza Urbańska oraz Cleo – odwróciły się od Miłosza. To oznacza, że przechodzi on do kolejnego etapu, jednak wcześniej musi wybrać trenera, który będzie go prowadził i rozwijał jego talent. To nigdy nie jest proste zadanie, zazwyczaj uczestnicy kierują się swoimi sympatiami lub podobieństwami muzycznymi. Jednak 12-latek miał inne plany. Głośno zastanawiał się, która z pań jest ładniejsza.

W tym momencie Tomson i Baron przerwali wypowiedź chłopca, mówiąc mu, żeby “nie wybierał takiej drogi”. Ostatecznie Miłosz dołączył do drużyny Nataszy Urbańskiej, która zapewniła, że będą nie tylko pracować nad umiejętnościami wokalnymi, ale również nad dobrymi manierami.

12-latek przeprasza za swoje zachowanie

W sieci szybko pojawiły się krytyczne komentarze na temat zachowania Miłosza. Zarzucono mu brak dobrych manier i “cwaniaczenie”. Jednak nie zabrakło również wpisów broniących chłopca. Komentatorzy przypominają, że to wciąż dziecko, które znalazło się w niecodziennej i stresującej sytuacji, a pod wpływem emocji każdy może zachować się niezgrabnie.

Wygląda na to, że Miłosz wyciągnął lekcje z tego incydentu i wziął sobie do serca słowa trenerów, bowiem przeprosił za swoje zachowanie w poście na Instagramie: “Dziękuję wszystkim za wsparcie. Źle się zachowałem wobec jurorek, ale to miało być niewinne żarty, ale niestety tak to wyszło. Nie myślcie, że zawsze tak się zachowuję. Częściowo było to spowodowane stresem i nie wiedziałem, co się wokół mnie dzieje. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i nadal będęcie trzymać za mnie kciuki”.

  • 3000 zł dla każdego Polaka, niezależnie od zarobków i wieku? Program bezwarunkowego dochodu podstawowego będzie testowany. Kogo obejmie?
  • Czy Marianna Schreiber ma dzieci? Żona posła PiS-u chwali się rodziną. Co sądzą o jej występie na Clout MMA?
  • Chcesz sprawdzić, czy to prawdziwa miłość? Zrób swojemu partnerowi “test ptaszka”
Przeczytaj więcej artykułów  Najlepsza pasta wybielająca zęby 5 past na które musisz zwrócić uwagę na sklepowej półce

Dodaj komentarz