Najlepszy stolik edukacyjny który interaktywny stoliczek wybrać

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Najlepszy stolik edukacyjny który interaktywny stoliczek wybrać

Kiedy jesteśmy dziećmi w wieku od sześciu do dwunastu miesięcy, eksplorujemy świat wokół nas i testujemy przyczyny oraz skutki naszych działań. Stolik edukacyjny daje nam wiele rzeczy do odkrycia – różne tekstury, ruchy, obrazy, kolory, kształty i dźwięki. Jest to również świetny sposób, abyśmy mogli się bawić przez dłuższą chwilę, kiedy Ty zajmujesz się czymś innym.

Kiedy jesteśmy gotowi na stolik interaktywny?

Kiedy mamy około sześciu miesięcy, możemy przejść z maty edukacyjnej na stolik interaktywny. Na tym wyższym poziomie będziemy mieli jeszcze więcej możliwości do nauki i zabawy. Stoliki edukacyjne mają różne zabawki i przedmioty, które pomagają nam ćwiczyć koordynację ręka – oko, chwytanie, sięganie, otwieranie i zamykanie, obracanie, naciskanie i przekładanie zabawek, oraz wiele innych aktywności.

Sprawdź nasze stoliki edukacyjne

Najlepszy stolik edukacyjny

Oto kilka świetnych stolików edukacyjnych, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować:

Muzyczny stolik edukacyjny dla małego artysty

Ten stoliczek edukacyjny zachwyci każde dziecko, które jest jednocześnie małym muzykiem. Po naciśnięciu przycisków możemy usłyszeć różne melodie, które pomagają nam rozwijać słuch i muzykalność. Na tym stoliku znajdziemy również książeczkę z obrazkami do oglądania, cyfry do nauki liczenia, zabawki do przewlekania i wiele innych rozwijających przedmiotów. Piękne kolory i różnorodne przyciski, obrazki i kształty również pomagają nam rozwijać nasze umiejętności ruchowe. To będzie głośne przeżycie!

Dla dzieci w wieku: od 12 miesięcy

Wymiary: 46 x 32 x 36 cm

Weina Muzyczny Stolik

Sprawdź stoliki edukacyjne Weina

Kreatywny stół interaktywny

Ten stolik od Hasbro to wspaniała zabawka, która zachęci nas do eksperymentowania. Zestaw zawiera akcesoria do rysowania i modelowania, które zapewnią nam mnóstwo zabawy. Miękka, kolorowa ciastolina w połączeniu z wałkiem i foremkami zagwarantują długie chwile zabawy, które możesz wykorzystać na przykład na filiżankę herbaty. Stolik edukacyjny ma również kompaktowe wymiary, dzięki czemu zmieści się nawet w najmniejszym mieszkaniu. A gdy będziesz chciał schować go na czas spotkania z rodziną, możesz go łatwo złożyć i schować do szafy.

Przeczytaj więcej artykułów  Pokoje do masturbacji w przedszkolach w Szwecji Ambasada reaguje na słowa Barbary Nowak Kurator

Dla dzieci w wieku: od 24 miesięcy

Wymiary: 35 x 35 x 35 cm

Play doh Kreatywny Stolik

Stoliczek edukacyjny Fisher Price

Ten interaktywny stolik Fisher Price to miejsce niezwykłej nauki i zabawy. Nauczamy się różnych rzeczy, jak śpiewać piosenki, poznawać kształty, kolory, a nawet liczby po polsku i angielsku. Ten stolik może być również używany jako zabawka na podłodze, gdy zdemontujemy nogi. Stolik rośnie razem z nami, dostosowując się do naszego rozwoju.

Dla dzieci w wieku: od 6 miesięcy

Wymiary: 56 x 40,5 x 13,5 cm

Edukacyjny Stolik Malucha Fisher Price

Sprawdź stoliki edukacyjne od Fisher Price

Zabawa w ogrodzie

Ten stolik może nie jest klasycznym stolikiem edukacyjnym, ale spodoba się wielu dzieciom, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Twój mały ogrodnik może za pomocą tego stolika wyhodować swoje własne rośliny, sadzić kwiatki, trawę i wiele więcej. W zestawie znajdziesz aż 15 różnych akcesoriów ogrodowych, takich jak łopatka, wiaderko, doniczki, grabki i konewka. Wszystko wykonane jest z trwałych materiałów o pięknych kolorach, które przyciągną wzrok malucha. Stolik jest na tyle duży i wygodny, że można się nim bawić nawet w dwójkę.

Dla dzieci w wieku: od 18 miesięcy

Wymiary: 69 x 69 x 70 cm

Wymiary: 69 x 69 x 70 cm

Dodaj komentarz