Piękne cytaty na dzień babci i dziadka Na pewno sprawią im radość

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Piękne cytaty na dzień babci i dziadka Na pewno sprawią im radość

Zbliża się naprawdę wyjątkowe i ważne święto! 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia Dzień Dziadka. Z tej okazji często odwiedzamy naszych ukochanych dziadków, składamy im życzenia i obdarowujemy prezenty. Ale możemy uczynić ten ważny moment jeszcze bardziej wyjątkowym, jeśli dodamy do życzeń ciekawy i wzruszający cytat, który podkreśli nasze przywiązanie i miłość. Oto najpiękniejsze cytaty na Dzień Babci i Dzień Dziadka!

Chociaż co roku przypominamy sobie o tych cytatach, są one tak piękne, że warto do nich wracać. Wybrałem kilka sentencji i aforyzmów, które najbardziej poruszyły moje serce. Poznajmy wzruszające cytaty o dziadkach!

Wzruszające cytat dla babci i dziadka

Nic tak nie cieszy moich dziadków, jak odwiedziny ich ukochanych wnuków. Zbliżają się dwa ważne święta – Dzień Babci (21 stycznia) i Dzień Dziadka (22 stycznia). To dobra okazja, aby odwiedzić ich, porozmawiać, napić się herbaty i po prostu miło spędzić czas. Oczywiście nie zapomnijmy o życzeniach i drobnym upominku, chociaż wiem, że najbardziej ucieszy ich sama nasza obecność. Poniżej znajdują się wybrane przeze mnie piękne cytaty o babci i dziadku, które wywołają uśmiech na ich twarzach i łzy w ich oczach! Sprawdźmy te wzruszające cytaty o dziadku i babci.

Cytaty na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Cytaty dla moich dziadków z okazji ich styczniowego święta to bardzo dobry pomysł na nadanie naszym życzeniom oryginalnego charakteru. Piękne sentencje możemy umieścić na laurce lub na okolicznościowej, ozdobnej kartce, którą dołączymy do prezentu. Warto pokazać w ten sposób naszym ukochanym bliskim, jak bardzo są dla nas ważni i jak bardzo ich kochamy.

To, czego dzieci potrzebują, w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka. Rudolph Giuliani

Dziadkowie dają bezwarunkową miłość, oparcie i od czasu do czasu zastrzyk gotówki. To miejsce, gdzie wnuki zawsze mogą przyjść, gdy potrzebują. I nie mówią im, co mają robić, bo to już zbyt często słyszą od rodziców. Pozwalają wnukom samym rozwiązywać swoje problemy. Jennifer Weiner, Siostry

Przeczytaj więcej artykułów  Oddychanie w czasie porodu Jak oddychać podczas porodu

Cytaty o dziadkach

Poniżej znajdziesz wybrane przez mnie wyjątkowe cytat o babci oraz równie piękne cytat o dziadku, które z pewnością przydadzą się tym, którzy świętują z każdym z nich osobno, na przykład z powodu rozwodu.

Dziadek ma uszy, które naprawdę słuchają, ramiona, które zawsze trzymają, miłość, która nie ma końca i serce zrobione ze złota.

Babcia to najpiękniejsze słowo na świecie. To uśmiech aniołów przeniesiony na ziemię.

Babcia to dziedzictwo intencji, nadziei i marzeń, to odpoczynek serca w pieszczocie, niekończąca się radość przeglądania się w jej oczach. Stephen Littleword

Coraz częściej, kiedy wybieram osobę, która najbardziej mnie zainspirowała, wracam do mojego dziadka. James Earl Jones

Wymienione powyżej cytaty genialnie sprawdzą się jako wypowiedzi do albumu dla dziadków, kartki z życzeniami lub laurki. Można je także wysłać jako SMS-a lub w wiadomości internetowej. Które z tych cytatów o babci i dziadku podobają się naszym Czytelnikom najbardziej?

  • Mamy naukowe dowody na to, że babcia i dziadek są ważni!
  • 7 pięknych cytatów o mamie
  • 17 pięknych cytatów o tacie

Dodaj komentarz