Podała 4 argumenty dlaczego zakłada córce chłopięce ubrania To niedorzeczne

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Podała 4 argumenty dlaczego zakłada córce chłopięce ubrania To niedorzeczne

Podałam 4 powody, dlaczego ubieram moją córkę w ubrania dla chłopców. Niektórzy uważają to za niedorzeczne, ale muszę bronić swoich argumentów. Na Instagramie wymieniłam aż cztery powody.

Nazywam się @faithomoolla i publikuję na Instagramie. Uważam, że moja trzyletnia córka powinna nosić ubrania dla chłopców. Nie ma w tym nic złego, a wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jakie to ma korzyści. Jakie korzyści?

Faith ma cztery lata i pewnego dnia opublikowałam filmik na Instagramie, w którym wyjaśniłam, dlaczego ubieram moją córkę w ubrania dla chłopców. Podaję kilka argumentów. Po pierwsze, ubrania dla chłopców wyglądają po prostu uroczo. Zauważyłam też, że lepiej pasują do jej długich nóg. Polecam innym mamom, aby porównały ubrania dla chłopców i dla dziewczynek podczas zakupów. Spodnie dla chłopców, pomimo tego samego rozmiaru, są zazwyczaj dłuższe i mają prawdziwe kieszenie. Myślę również, że ubrania dla chłopców są trwalsze i bardziej praktyczne. Kiedy Faith z nich wyrośnie, będę mogła je zostawić dla jej młodszego brata. Na filmiku Faith miała na sobie paskowy komplet i różowe trampki dla chłopców.

Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy od internautów, którzy skomentowali moją decyzję. Nie wszyscy jednak popierają to, co robię.

Jedna z osób napisała, że moje działanie jest niedorzeczne i bezsensowne. Według niej w tym wieku ubrania dostosowane do płci są całkowicie bezcelowe. Wszystkie ubrania mają ten sam kształt, różnią się tylko kolorem. Kolory też nie powinny być zależne od płci. Jej ulubionym kolorem jest zielony i chciałaby mieć więcej ubrań w tym kolorze. Często kupuje też męskie bluzy, ponieważ mają więcej miejsca w klatce piersiowej.

Podsumowując, ubieranie córki w ubrania dla chłopców ma wiele zalet. Chociaż niektórzy nie zgadzają się z tą decyzją, ja muszę bronić swoich argumentów. Właśnie dlatego ubieram Faith w ubrania, które jej odpowiadają i sprawiają, że wygląda uroczo.

Przeczytaj więcej artykułów  Obostrzenia na Święta Wielkanocne 2021 Wielkanoc w zamknięciu ale majówka być może w restauracjach

Dodaj komentarz