Pokazała jak wygląda poród Oglądam to ze łzami w oczach

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Pokazała jak wygląda poród Oglądam to ze łzami w oczach

Wiele kobiet ma obawy przed zbliżającym się porodem. W internecie można znaleźć wiele porad, a okazuje się, że są również filmy, które mają pomóc w przygotowaniu się do tego wydarzenia. Jeden z tych filmów wzbudził szczególne zainteresowanie użytkowników TikToka.

Dr Jennifer Lincoln jest położną i konsultantką laktacyjną, która aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Jej filmy mają pomagać kobietom zarówno w przygotowaniu do porodu, jak i świeżo upieczonym mamom.

Jak wygląda poród? Jej film ma ponad 4,7 miliona wyświetleń

Dr Lincoln postanowiła w 2020 roku pokazać na platformie TikTok, jak przebiega poród. Film spotkał się z ogromnym odzewem od internautów i wciąż cieszy się dużą popularnością. Został wyświetlony ponad 4,7 miliona razy, a pod nim znajduje się 185 tysięcy komentarzy. Wiele kobiet przyznało, że nagranie nie uspokoiło ich obaw:

To przerażające, ale jednocześnie fascynujące.

Patrzę na to ze łzami w oczach.

W odpowiedzi na liczne komentarze dr Lincoln uspokoiła obserwujących, że mimo pozoru jest to wspaniały i ekscytujący moment.

Na platformie można znaleźć więcej filmów dla ciężarnych. W tym także wskazówek

Wiele filmów publikuje też inne położne. Jednym z nich jest doula Krisha Crosley. Jej treści cieszą się dużą popularnością. Są to zazwyczaj materiały instruktażowe mające przygotować kobiety. Można z nich dowiedzieć się na przykład, jak pozycja ciała wpływa na przebieg porodu.

Chciałam tylko powiedzieć "dziękuję"! Twoja twarz była w mojej głowie przez cały mój poród, który miał miejsce 4 tygodnie temu. Mój pierwszy poród trwał 17 godzin, drugi tylko 4 godziny, dzięki twoim filmom był naprawdę łatwy.

Zawsze się czegoś nowego uczę z twoich filmów.

Zawsze się czegoś nowego uczę z twoich filmów.

Przeczytaj więcej artykułów  Piękne życzenia na Dzień Kobiet Jak wyrazić podziw i szacunek w szczególny sposób 8 marca

Dodaj komentarz