Położna mówi co znajduje podczas porodu wewnątrz kobiet Nie tylko stringi czy stare tampony

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Położna mówi co znajduje podczas porodu wewnątrz kobiet Nie tylko stringi czy stare tampony

Poród to dla wielu kobiet jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, jednak może być również wstydliwy. Jedna brytyjska położna postanowiła podzielić się tym, co odkrywa wewnątrz ciężarnych kobiet.

Na stronie The Sun ukazał się wywiad z położną Piroską Cavell. Kobieta w wieku 55 lat obecnie prowadzi własną klinikę, ale przez wiele lat pracowała zarówno w prywatnych, jak i publicznych placówkach medycznych. W rozmowie z brytyjskim portalem opowiedziała o swoich odkryciach podczas porodów.

Te znaleziska mogą być zaskakujące. “Nie widziałam ich od około dziewięciu miesięcy”

Według Cavell, wewnątrz ciężarnych kobiet można znaleźć naprawdę nietypowe przedmioty, które mogą być szokujące dla niektórych. Oprócz starych i zapomnianych tamponów, położna natknęła się na nakładki od długopisów, kolczyki i tipsy. Jednym z najbardziej zadziwiających odkryć były jednak… stringi. Pacjentka tylko stwierdziła, że “nie widziała ich od około dziewięciu miesięcy”.

Kobieta opowiedziała o sytuacji, gdy po kilku lampkach wina na plaży doszło do zbliżenia między nią a jej partnerem. Jej bikini rozwiązał się, a jeden z stringów znajdował się w jej pochwie. Szokujące jest nie tylko to, że przez tak długi czas nie zdawała sobie z tego sprawy, ale również fakt, że nie doszło do żadnej infekcji.

Co dzieje się później z tymi przedmiotami? “Musimy je pokazać”

Opowieści takie jak ta mogą wydawać się zabawne, ale w rzeczywistości mają poważny charakter. Ciała obce wewnątrz kobiet mogą powodować poważne infekcje i problemy zdrowotne. Położna podkreśla, że nie ma powodów do wstydu.

Jeśli zauważysz cokolwiek nietypowego – wydzielinę, zapach, uczucie dyskomfortu – nie wstydź się, idź do lekarza i sprawdź to. Położne i ginekolodzy widzieli już wszystko.

Co się jednak dzieje później z wyjętymi przedmiotami? Trafią one z powrotem do właścicielki. Zanim jednak do tego dojdzie, są pakowane w strunowe woreczki.

Przeczytaj więcej artykułów  Opalanie podczas okresu może być groźne Dlaczego lepiej go unikać

Dla pacjentek może to być żenujące, ale musimy im to pokazać i zapytać, co chciałyby z tym zrobić.

Dla pacjentek może to być żenujące, ale musimy im to pokazać i zapytać, co chciałyby z tym zrobić.

Dodaj komentarz