Posiadacze tej karty mogą jeść za darmo w McDonaldzie do końca życia Niełatwo ją jednak zdobyć

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Posiadacze tej karty mogą jeść za darmo w McDonaldzie do końca życia Niełatwo ją jednak zdobyć

McDonald’s to jedna z najpopularniejszych sieci restauracji fast food na całym świecie i prawie każdy lubi czasem coś tam zjeść. Istnieje jednak grupa ludzi, którzy szczególnie chętnie odwiedzają te miejsca, ponieważ nie muszą płacić za swoje posiłki – i nigdy już nie będą musieli płacić do końca życia. To właśnie posiadacze Złotej McKarty, ale niestety nie jest łatwo ją zdobyć.

Jedz za darmo w McDonald’s przez całe życie z tą kartą!

McDonald’s, najbardziej znana sieć fast food na świecie, zawsze próbował przyciągnąć klientów różnymi promocjami. Zniżki, kupony, promocje w aplikacji – to zawsze były bardzo atrakcyjne oferty dla miłośników frytek i burgerów. Ale okazuje się, że wybrani klienci mogą liczyć na szczególne bonusy.

Niewielka grupa osób może zostać posiadaczami Złotej McKarty, która daje im darmowe jedzenie w restauracjach przez całe życie. Jednak nie jest łatwo ją zdobyć. Aby uzyskać tę kartę, musisz wyjątkowo zasłużyć na jej przyznanie w swojej lokalnej społeczności, na przykład stając się miejscowym bohaterem. Decyzję o przyznaniu Złotej McKarty podejmuje właściciel konkretnej franczyzy restauracji.

W 2013 roku kartą tą nagrodzony został Charles Ramsey, który natychmiast pomógł trzem kobietom, które były nielegalnie przetrzymywane przez pewnego mężczyznę. Właściciel restauracji w Ohio ufundował mu tę kartę w podziękowaniu.

Złota McKarta – jak dołączyć do tego elitarnego grona?

Dotychczas Złota McKarta była zarezerwowana wyłącznie dla wyjątkowych VIP-ów. Do tego elitarnego grona należą takie osoby jak Bill Gates i Rob Lowe.

Niestety, w Polsce jeszcze nie było żadnych nagród w postaci Złotej McKarty. Może kiedyś oferta ta pojawi się również u nas.

  • Najnowsze informacje na temat tragedii na promie są szokujące. Problemy w tej rodzinie trwały latami? "Martwiliśmy się o stan naszej matki".
  • Oto najkrótsze nazwiska w Polsce. Składają się zaledwie z dwóch liter.
  • Liczba przypadków boreliozy podwoiła się w porównaniu z poprzednim rokiem. Jak się chronić przed kleszczami?
Przeczytaj więcej artykułów  Podlewasz trawę a ona schnie Dowiedz się czym jest aeracja i ciesz się pięknym trawnikiem

Dodaj komentarz