Potrząsała noworodkiem i nagle chwyciła go za język Internauci w szoku Wpadłam w panikę

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Potrząsała noworodkiem i nagle chwyciła go za język Internauci w szoku Wpadłam w panikę

Potrząsałam noworodkiem i nagle chwyciłam go za język. Internauci są w szoku. "Wpadłam w panikę"

Prawie wszyscy młodzi rodzice wiedzą, że trzeba być bardzo ostrożnym przy opiece nad noworodkiem. Ich mięśnie nie są dostatecznie rozwinięte, nie potrafią samodzielnie trzymać głowy i potrzebują spokoju, aby dobrze się rozwijać. Pewna osoba na TikToku pokazała, co robi z dzieckiem i internauci są w szoku.

Strach o nowo narodzone dziecko jest uzasadniony. Dziecko potrzebuje odpowiedniej opieki, dużo uwagi i ostrożności, aby się rozwijać. To naturalne, że płaczą, kiedy czegoś potrzebują, ale dla młodych rodziców może to być przerażające. Czujemy się niepewnie, gdy ktoś trzyma nasze dziecko, nawet jeśli to osoba z rodziny lub znajomy. Pewna osoba na TikToku pokazała, co robi z dzieckiem. Wywołała szok u internautów, ale prawda szybko wyszła na jaw.

Na TikToku pojawiło się nagranie @eliesenchantedcradleofcl, które zaniepokoiło internautów. Widać, jak osoba trzyma na rękach wydawałoby się noworodka, ale to była lalka. Ta lalka, zwana "Reborn", wygląda jak prawdziwe dziecko. Mają one włosy, brwi, żyłki na skórze i nawet oczka i wzdęcia na brzuchu. Niektóre modele mają otwierane i zamykane oczy, a nawet ślinią się. Ludzie kupują te lalki, aby poradzić sobie ze stratą dziecka lub przygotować się na rodzicielstwo.

Nagranie @eliesenchantedcradleofcl zostało polubione ponad 1,6 miliona razy i wywołało prawie 13 tysięcy komentarzy. Wielu ludzi było zaskoczonych, jak bardzo ta lalka przypomina prawdziwe dziecko.

"Przez sekundę myślałam, że jest prawdziwe."

"Na sekundę wpadłam w panikę."

"Myślałam, że jest prawdziwe i zaraz głowa mu odpadnie."

To, co ta osoba zrobiła, wydawało się przerażające, ale okazało się, że to tylko lalka. Reakcje internautów i ich zdziwienie pokazują, jak łatwo można się pomylić i wziąć tę lalkę za prawdziwe dziecko.

Przeczytaj więcej artykułów  Najczęstsze przyczyny plamienia po okresie

Dodaj komentarz