Poważne i oficjalne życzenia walentynkowe na tegoroczne święto

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Poważne i oficjalne życzenia walentynkowe na tegoroczne święto

Mamy wiele sposobów na celebrowanie dnia zakochanych, a każda para ma swój własny. Ci, którzy są już razem od dłuższego czasu, mogą podejść do tego święta z lekkim przymrużeniem oka i zamienić je w dzień pełen śmiechu. Natomiast pary, które dopiero rozpoczynają swoją wspólną drogę, często wybierają bardziej oficjalne podejście do walentynek. Dla tych, którzy uważają 14 lutego za okazję do szczerych wyznań, przygotowaliśmy zestawienie poważnych życzeń walentynkowych.

Poważne życzenia walentynkowe

Istnieje wiele sposobów, aby wyrazić miłość. Możemy posłużyć się zabawną i humorystyczną konwencją, ale warto pamiętać, że ryzykujemy tym samym. Z humorem jest jak z ulubionymi czekoladkami – łatwo przesadzić. Poważne życzenia na walentynki są o wiele bezpieczniejsze.

Bądź moją nadzieją, gdy wszystko wydaje się beznadziejne. Bądź moim szczęściem, gdy nieszczęście zbliża się nieuchronnie. W zamian za to, daję Ci dwa magiczne słowa – kocham Cię!

Jesteś moim szczęściem, wiarą i nadzieją. Jesteś światłem w ciemności, moją przyszłością, moim powietrzem, całym moim światem… Chcę, żebyś była tym wszystkim dla mnie zawsze!

Ufam przeznaczeniu, moim uczuciom, moim pragnieniom i marzeniom. Los złączył mnie z Tobą, a teraz miłość do Ciebie mnie wypełnia. Pragnę tylko Ciebie, marzę o tym, żeby zawsze być z Tobą.

Życzenia walentynkowe – poważne

Walentynki to doskonała okazja do szczerych wyznań. Wybrane starannie słowa z oficjalnym wydźwiękiem zawsze brzmią szczerze i nie pozostawiają miejsca na domysły. Chcesz złożyć swojej drugiej połówce piękne życzenia? Wiersze walentynkowe o poważnym tonie będą idealnym wyborem.

Kocham Cię. Twoje oczy.
Kocham Twój uroczy uśmiech.
Kocham Twoje dobre serce,
które jest mi najbliższe.

Chciałbym, żeby wszyscy wiedzieli, jak bardzo Cię kocham,
bo warto kochać, czy się zgadzasz, czy nie
Bo bez miłości trudno jest żyć,
a miłość była, jest i zawsze musi być!

Przeczytaj więcej artykułów  Przedstawili rachunek od państwa za 2022 rok Taką kwotę zapłaci każdy z nas

Są chwile w życiu, które pozostają w naszej pamięci na zawsze.
Choć czas przemija, one nigdy nie przeminą.
Są osoby, które, gdy raz ich poznasz,
niezapomniane pozostaną w Twoim życiu.

Słońce nauczyło mnie marzyć,
gwiazdy nauczyły mnie darzyć miłością,
a deszcz nauczył mnie płakać,
a Ty nauczyłaś mnie kochać.

Tak bardzo Cię kocham,
nawet gdy się uśmiechasz i denerwujesz.
Kocham Cię, gdy płaczesz,
nawet gdy zazdrość Ciebie ogarnia.
Jesteś dla mnie wszystkim,
czymś pięknym i doskonałym.
Jesteś dla mnie wszystkim,
dlatego w Tobie się zakochałem.

Oficjalne życzenia na walentynki

Walentynki to doskonała okazja, aby powiedzieć osobie, do której czujemy pociąg, o naszych uczuciach. W takiej sytuacji, oficjalne życzenia na walentynki są strzałem w dziesiątkę.

Jesteś dla mnie niebem, słońcem, które nigdy nie zachodzi. Jesteś dla mnie chlebem, bez którego nie mogę się obejść. Jesteś dla mnie południem, nocą i dniem. Jesteś dla mnie wszystkim. Po prostu Cię kocham!

Wierząc, że to Ty jesteś tą osobą,
chcę spędzić każdą chwilę z Tobą,
z Tobą chciałbym się kłaść spać,
a rano razem z Tobą wstawać.
Chcę być zawsze obok Ciebie,
chcę po prostu z Tobą żyć!

Do bycia szczęśliwym nie trzeba słonecznej pogody, wystarczą dwa serca. Aby cieszyć się zwykłym życiem, potrzebujemy obecności osoby, którą kochamy. Niech nasze serca biją jednym rytmem!

W pewnych sytuacjach, powaga jest mile widziana. Czy w dniu zakochanych również? Zależy. Jeśli zamierzamy wyznać miłość osobie, której od dawna się podziwiamy, poważne życzenia na walentynki okażą się lepsze niż śmieszne rymowanki. Nie zapominajmy jednak, że poczucie humoru jest indywidualne. Nie każdy chce się śmiać w dniu zakochanych i to w porządku. Osoba taka z pewnością bardziej doceni oficjalne życzenia na walentynki niż zabawne wierszyki.

  • Cytaty z piosenek o miłości – najpiękniejsze teksty polskich i zagranicznych autorów
  • Wiersze dla ukochanej i ukochanego – najpiękniejsze utwory o miłości

Dodaj komentarz