Poznaj nowości marki Thule zaprezentowane na największych w Europie targach dziecięcych – Kind

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Poznaj nowości marki Thule zaprezentowane na największych w Europie targach dziecięcych - Kind

Poznaj nowości marki Thule zaprezentowane na największych w Europie targach dziecięcych – Kind + Jugend

W niemieckiej Kolonii właśnie zakończyły się jedne z największych targów produktów dla dzieci, maluchów i niemowląt. Jak co roku, w czasie targów (które w tym roku wyjątkowo odbyły się hybrydowo – stacjonarnie oraz wirtualnie), marka Thule zaprezentowała swoje nowości oraz zapowiedziała najbliższe premiery. Sprawdźcie, jakie produkty wzbudziły największe zainteresowanie wśród uczestników targów.

Nowości Thule 2021/2022

Firma Thule wzbogaca swoją wielokrotnie nagradzaną ofertę produktów dla dzieci, wprowadzając na rynek nowy, kompaktowy i lekki wózek miejski Thule Shine, wszechstronną, wielofunkcyjną przyczepkę rowerową Thule Courier oraz nową wersję popularnego nosidełka dla dzieci Thule Sapling.

Nowe produkty, uzupełniają ofertę firmy Thule, która promuje aktywny, miejski styl życia. Dołączają one do kultowych, wielokrotnie nagradzane wózków do biegania Thule Glide 2 i Thule Urban Glide 2, przyczepki rowerowej Thule Chariot oraz dziecięcego fotelika rowerowego Thule Yepp. Wszystkie te produkty można było zobaczyć i przetestować na tegorocznych targach Kind + Jugend.

Thule Shine – miejski wózek dla aktywnych rodziców

Kompaktowy i wygodny wózek, który ułatwi podróżowanie po mieście. Nie pozwól, aby zgiełk miasta Cię spowolnił!

Thule Shine trafi do sklepów już w lutym 2022 roku.

Od noworodka do malucha – nowy wózek Thule Shine pozwala rodzicom już od pierwszego dnia życia dziecka wziąć udział w miejskim pędzie. Lekka, kompaktowa i łatwa w prowadzeniu konstrukcja wózka doskonale nadaje się do poruszania się w przestrzeni miejskiej, a jednocześnie jest niezwykle bogata w funkcje, które doceni każdy rodzic. Thule Shine posiada wyściełane i odwracane siedzisko, duży wentylowany i rozkładany daszek oraz wbudowane regulowane oparcie na nogi, które zapewnia bezpieczną i wygodną jazdę.

Kompaktowa konstrukcja wózka Thule Shine pozwala rodzicom na sprawne manewrowanie w każdej przestrzeni, zarówno w miejskim parku, jak i na zatłoczonym przystanku. Maksymalizując komfort i wygodę rodziców, wózek można pchać i pakować, używając tylko jednej ręki. W kilka sekund można złożyć Thule Shine, aby wskoczyć do taksówki lub usiąść wygodnie w kawiarni. Kolorystyki nowego wózka Thule Shine

Przeczytaj więcej artykułów  Najdziwniejsze imiona w Polsce mogą przyprawić o zawrót głowy Serio Nie róbcie tego dziecku

Przez miasto od pierwszych dni

Wszechstronne akcesoria wózka Thule Shine pozwalają mu rosnąć wraz z dzieckiem. Dzięki licznym bezpiecznym, wygodnym i łatwym w użyciu akcesoriom możesz odkrywać miasto z niemowlęciem od pierwszych dni jego życia. Będziesz mieć przy tym pewność, że podróżuje ono bezpiecznie komfortowo. Akcesoria do wózka Thule Shine

Thule Courier – wszechstronna przyczepka rowerowa

Od długich przejażdżek ścieżką rowerową po poranne zakupy na targowisku. Thule Courier to idealne rozwiązanie dla rodzin, które zawsze są w ruchu.

Wózek Thule Courier będzie dostępny w marcu 2022 r.

Bezpieczny i wytrzymały, a przy tym wygodny

Pięciopunktowe, wyściełane szelki bezpieczeństwa w przyczepce Thule Courier zapewniają dzieciom bezpieczeństwo i wygodę, a rodzicom spokój podczas jazdy na rowerze i spacerów z maluchem.

Rodzice mogą nie tylko z łatwością zamienić przyczepkę rowerową w wózek spacerowy, ale także w dedykowaną przyczepkę towarową, do której można zapakować wyprawkę na piknik lub zakupy sklepu spożywczego. Wytrzymała podłoga i zintegrowane punkty mocowania gwarantują, że przewożone produkty będą bezpieczne podczas jazdy. Akcesoria dla czworonogów do przyczepki Thule Courier

Miejsce dla każdego członka rodziny

Nie zostawiaj swojego czworonożnego przyjaciela w domu. Jeśli jesteś przyjacielem pupila, możesz przekształcić Thule Courier w przyczepę przeznaczoną specjalnie dla niego. Opcjonalny zestaw akcesoriów dla zwierząt obejmuje miękkie legowisko, miejsce na zabawki i smycz oraz miskę na wodę i mocowanie dachowe, dzięki któremu Twój pupil może wystawić głowę przez okno podczas jazdy. Przyczepka rowerowa, towarowa, a może dla zwierząt?

Thule Sapling

Thule Sapling od lat jest ulubionym plecakiem wędrowców. Nowa, ulepszona wersja przekształca to kultowe nosidełko w nowoczesny, stylowy plecak dla dzieci, który pozwala prowadzić aktywne życie i cieszyć się swobodą pójścia z dzieckiem w dowolne miejsce na świeżym powietrzu.

Thule Sapling jest już dostępny.

Przeczytaj więcej artykułów  Piękne życzenia na Dzień Kobiet Jak wyrazić podziw i szacunek w szczególny sposób 8 marca

Thule Sapling to nowa odsłona kultowego nosidła, którą mieliśmy okazję przetestować już jakiś czas temu. Teraz jest już ona dostępna w sprzedaży detalicznej.

Przeczytaj naszą recenzję i dowiedz się, w jaki sposób kultowy produkt stał się jeszcze lepszy.

Wybierasz się na wycieczkę z dziećmi? Thule Sapling to plecak, który pozwoli Wam spędzić razem idealny dzień na szlaku. Ty i Twoje dziecko przeżyjecie przygodę w komfortowych warunkach – jest ergonomiczny i świetnie podtrzymuje nogi. To był ciężki dzień? Po prostu wypierz siedzisko w pralce i przygotuj się na nowe przygody! Thule Sapling od lat jest ulubionym wózkiem wędrowców. Nowa, zaktualizowana wersja przekształca to kultowe nosidełko w nowoczesny, stylowy plecak dla dziecka, który pozwala prowadzić aktywny tryb życia, doświadczając swobody w przemieszczaniu się z dzieckiem w dowolne miejsce na świeżym powietrzu.

Nowe odsłony kolorystyczne dobrze znanych produktów

Na targach Kind + Jugend 2021 oprócz wyżej wymienionych nowych produktów, marka Thule zaprezentowała nowe wersje kolorystyczne dobrze znanych produktów. Na stoisku w Kolonii można było zobaczyć wózek do biegania Thule Urban Glide 2 w nowej odsłonie kolorystycznej Grey Melange oraz wszechstronny wózek Thule Sleek w nowej odsłonie kolorystycznej Mallard Green (oba na czarnej ramie).

Na którą z nowości od Thule czekacie najbardziej? Nas (a raczej naszego buldożka) najbardziej ciekawi Thule Courier. Mamy nadzieję, że uda nam się przetestować także wózek Thule Shine, który wygląda jak idealny kompromis między Thule Sleek, a Thule Spring, którego także dla Was testowaliśmy.

Poniżej możecie także sprawdzić krótkie wideo ze stoiska marki Thule na targach dziecięcych Kind + Jugend 2021:

Poniżej możecie także sprawdzić krótkie wideo ze stoiska marki Thule na targach dziecięcych Kind + Jugend 2021:

Dodaj komentarz