Misie Szumisie o co ten szum

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Misie Szumisie o co ten szum

Wielu rodziców uważa, że Misie Szumisie to najlepszy sposób na usypianie niemowląt. Ale dlaczego? Jak działa biały i różowy szum i czy miś jest lepszy niż suszarka lub odkurzacz, które polecają inni rodzice na forach?

Misie Szumisie emitują aż pięć różnych rodzajów szumów: biały szum, szum o niższych częstotliwościach, szum fal morskich, szum padającego deszczu i szum wód płodowych z bijącym sercem. Misiek szumi przez godzinę, a potem stopniowo cichnie i przechodzi w stan czuwania. Jeśli niemowlę się obudzi albo wokół zacznie się robić hałas, Miś Szumiś znowu zacznie delikatnie szumieć. Dla niemowląt, które ciągle nie czują się uspokojone, stworzono Misie Szumisie z Czujnikiem Snu i Systemem Non-Stop, które szumią nawet przez 12 godzin!

Możesz podłączyć Szumisia do wygodnej aplikacji, która pozwala sterować nim z innego pokoju. A nawet go wyprać! Czegoż więcej można chcieć? Oczywiście, miły wygląd i przyjemne w dotyku tkaniny, z których jest wykonany miś. To również oferuje Misie Szumisie! Ale czy naprawdę działają?

Misie Szumisie można kupić w sklepie na stronie producenta, ale warto porównać ceny na Ceneo i sprawdzić Allegro. Koszt pojedynczego misia wynosi od 129 zł do 199 zł. Droższe wersje mają dodatkowy czujnik snu i system Non-Stop. Na stronie producenta można znaleźć również zestawy z miękkim kocykiem i piękną apaszką.

Naukowcy mogą mieć swoje zdanie, ale od dawna wiadomo, że dzieci często nie zgadzają się z ogólnymi zasadami i prawami, dlatego potrzebują nowych rozwiązań. Czy Misie Szumisie działają?

U nas się sprawdził. Dziecko oczywiście nie zasypia, gdy jest zdenerwowane lub płacze, ale szumis go relaksuje i wydłuża sen. To dobra inwestycja, używamy go do usypiania i w ciągu dnia. Przez 9 miesięcy w brzuchu i dalej w pierwszych miesiącach adapatacji – polecam. – pisze jedna mama na forum.trojmiasto.pl.

Przeczytaj więcej artykułów  Nie możesz schudnąć Sprawdź jak może pomóc Ci w tym catering dietetyczny

U nas nadal lepiej sprawdza się suszarka niż szumiś – odpisuje ABa na tym samym forum.

U nas szumiś to największy skarb, maluch nie akceptuje smoczka, ale szumiś usypia ją pięknie i wydłuża czas snu. Zaczełyśmy od 3 miesiąca i żałuję, że tak późno, teraz ma 4 miesiące i zasypia bez problemu w łóżeczku z szumisiem w 15 minut, wcześniej trwało to od 1 do 3 godzin na rękach – opowiada kalka na forum.trojmiasto.pl.

A jak u was? Sprawdziliście już, jak działają Misie Szumisie?

[Zdjęcie główne: Kolaż, instagram misie_szumisie]

Dodaj komentarz