Muzyka Łączy – Rodzinne Warsztaty Muzyczne które musicie odwiedzić Relacja

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Muzyka Łączy - Rodzinne Warsztaty Muzyczne które musicie odwiedzić Relacja

"Nazywam się Zuzia i chciałabym podzielić się z wami naszym ostatnim wyjątkowym przeżyciem. Ostatnio mieliśmy okazję uczestniczyć w rodzinnych warsztatach muzycznych o nazwie "Muzyka Łączy". Przyszliśmy tam bez większego przygotowania, ale z pełnym entuzjazmem. I muszę powiedzieć, że nie zawiedliśmy się!"

"Warsztaty odbywały się w teatrze Baza. Już przy wejściu zaczęliśmy słyszeć śpiew poprzedniej grupy, co tylko podgrzało nasze oczekiwania. A gdy weszliśmy na salę, byliśmy mile zaskoczeni widokiem kilkunastu innych dzieci wraz z ich rodzicami. Wśród maluszków były nawet kilkumiesięczne bobaski!"

"Warsztaty rozpoczęły się od serdecznego przywitania przez trzy miłe prowadzące – Anię, Anię i Ewę. Powiedziały nam, że przez najbliższą godzinę będziemy poznawać różne instrumenty, śpiewać i tańczyć. I tak właśnie było! Zaczęliśmy od grania na instrumentach, a potem przechodziliśmy do nucenia, śpiewania i tańczenia. Najbardziej popularnym tańcem okazał się układ do piosenki "Head, Shoulders, Knees & Toes". Byliśmy też zachwyceni zabawami z chustami w rytm muzyki. Prowadzące warsztat grały na pianinie, skrzypcach i instrumentach perkusyjnych, a także uczyły nas, jak korzystać z naszego własnego ciała jako instrumentu."

"Czas spędzony na warsztatach był niezwykle radosny i pełen śmiechu. Zobaczenie tatusiów tańczących z dziećmi, mam, które biegały za swoimi maluszkami, i uśmiechniętych od ucha do ucha dzieciek było naprawdę piękne."

"Ale co najważniejsze, po warsztatach zainteresowanie muzyką nie opuściło nas. Zuzia codziennie słuchala afrykańskiej piosenki, którą poznaliśmy na zajęciach. Ponadto odkryliśmy wiele innych dziecięcych piosenek z tego regionu, które teraz uwielbiamy słuchać."

"Muszę przyznać, że warsztaty "Muzyka Łączy" są naprawdę niezwykłe. Polecam wszystkim rodzicom i ich pociechom. To wspaniała okazja, by pokazać dzieciom, jak magiczna i różnorodna może być muzyka. Nie mogę się doczekać kolejnej odsłony warsztatów już 20 maja! Aha, jeszcze jedno – warsztaty są skierowane dla dzieci poniżej 6 roku życia, więc jeżeli macie takie małe pociechy, koniecznie je zapiszcie!"

Przeczytaj więcej artykułów  Piasek do piaskownicy Ile piasku do piaskownicy

Dodaj komentarz