Niezapomniany Sylwester z dziećmi To wyjątkowe miejsce na Mazurach udowadnia rodzicom że to możliwe

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Niezapomniany Sylwester z dziećmi To wyjątkowe miejsce na Mazurach udowadnia rodzicom że to możliwe

Sylwester na Mazurach w ośrodku wypoczynkowym Gwarek to niezapomniana przygoda dla całej rodziny. Bogaty program imprezy oferuje liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, dzięki czemu rodzice mogą się świetnie bawić, mając jednocześnie pewność, że ich dzieci są w dobrych rękach. Powitanie Nowego Roku w takim miejscu z pewnością będzie niezapomniane!

Wspaniały bal sylwestrowy z dziećmi! Rodzice też mogą się bawić!

Rodzice często rezygnują z większych planów na Sylwestra, gdy mają pod opieką dzieci, zwłaszcza małe. Ośrodek wypoczynkowy Gwarek postanowił rozwiązać ten problem, organizując specjalny Rodzinny Sylwester. Program imprezy zapewnia fantastyczną zabawę dla dzieci i dorosłych. Dzięki doświadczonym animatorom, rodzice mogą bawić się na balu, a dzieci mają swoje własne przyjęcie i potem mogą spokojnie pójść spać.

Najmłodsi będą pod opieką animatorów, którzy zadbają o ich bezpieczeństwo i zapewnią im rozrywkę. W tym czasie rodzice mogą się swobodnie bawić, wiedząc, że ich dzieci są w pobliżu, gotowe do pomocy w razie potrzeby.

Impreza dla dorosłych to Sylwestrowy Bal Kostiumowy. Jest zaplanowany również konkurs na najlepsze przebranie, a nagrodą główną jest pobyt w Gwarku na Majówkę 2023.

Atrakcje dla całej rodziny na Mazurach

Sylwestrowa noc to tylko początek długiego weekendu pełnego atrakcji. Impreza odbywa się w Giżycku, w samym sercu malowniczych Mazur. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji, które sprawią, że będą miały wspaniałą zabawę, a rodzice będą mieli czas dla siebie.

Impreza trwa aż cztery dni, podczas których odbędą się liczne wydarzenia. Goście mogą się spodziewać bajkowego koncertu dwóch wspaniałych artystów oraz zabaw rodzinnych w bajkowym klimacie i gier terenowych. Animacje dla dzieci są również zaplanowane na 1 stycznia, aby rodzice mogli się zrelaksować po całonocnej zabawie.

W ramach pakietu dostępne są także noclegi w pokojach z prywatnymi łazienkami i pełne wyżywienie w formie szwedzkiego stołu. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.gwarek-mazury.pl/wypoczynek-rodzinny/rodzinny-sylwester/.

Przeczytaj więcej artykułów  Podwójna emerytura co miesiąc Wystarczy złożyć dwa wnioski

Powitanie Nowego Roku w takim miejscu z pewnością sprawi, że cały 2023 będzie niezapomniany. Poniżej znajdują się zdjęcia z ubiegłorocznej zabawy w Gwarku.

Dodaj komentarz