Paznokcie hybrydowe na wesele

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Paznokcie hybrydowe na wesele

Dłonie są bardzo ważne, nawet jeśli masz na sobie piękną sukienkę na wesele, jeśli twoje paznokcie nie są zadbane, straci ona swój urok. Dlatego warto zdecydować się na manicure hybrydowy, gdy idziesz na wesele.

Manicure hybrydowy ma wiele zalet, a jedną z nich jest jego trwałość – utrzymuje się nawet przez dwa lub trzy tygodnie!

Czym jest manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy to połączenie zwykłego manicure z żelem do paznokci. Jest to metoda stylizacji paznokci, w której używane produkty są utwardzane pod lampą UV. Dzięki temu manicure jest trwały, a paznokcie stają się lśniące i odporne na uszkodzenia.

Przeczytaj więcej artykułów  Pchacz czy chodzik

Jak wykonać manicure hybrydowy?

Wykonanie hybrydy zajmuje około godziny. Najpierw kosmetyczka wykonuje zwykły manicure – skracanie paznokci, przesuwanie skórek i nadawanie im odpowiedniego kształtu. Następnie nakłada hybrydę.

Wybierz swoją sukienkę na wesele:

ICHI ADUNE Sukienka koktajlowa…

René Lezard Sukienka koktajlowa…

Molly Bracken Sukienka koktajlowa…

Molly Bracken Sukienka letnia noir

Esprit Collection Sukienka…

s.Oliver Sukienka koktajlowa…

Po odtłuszczeniu paznokcie są pokrywane bazą i utwardzane pod lampą UV przez około 2 minuty. Następnie nakłada się kolorowy lakier hybrydowy przeznaczony do tego celu. Lakier jest utwardzany pod lampą UV. Na koniec nakłada się cienką warstwę żelu i również ją utwardza. Ostatnim krokiem jest nałożenie oliwki. Teraz najlepsze – nie musisz czekać, aż lakier wyschnie! Paznokcie hybrydowe są od razu twarde po wykonaniu manicure.

Ile kosztuje manicure hybrydowy?

Ceny manicure hybrydowego są różne – zaczynają się od 80 złotych i sięgają około 120 złotych. Oczywiście można znaleźć tańsze lub droższe oferty, ale przestrzegam przed korzystaniem z zbyt tanich promocji. Często kosmetyki używane w takich przypadkach są niskiej jakości i mogą zniszczyć paznokcie. Podczas hybrydy nie powinno to się zdarzyć!

Wybierz swoje szpilki na wesele:

ALDO ABALIWET Czółenka light…

Dorothy Perkins EMIE Czółenka…

Topshop GALLOP Czółenka red…

Brenda Zaro Czółenka grape

Buffalo Czółenka na platformie…

Czy hybryda szkodzi paznokciom?

Jej odpowiednio wykonana aplikacja nie uszkadza paznokci. Hybryda jest całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna dla paznokci. Warto więc wybrać kosmetyczkę, która oferuje wysoką jakość usług.

Jak usunąć manicure hybrydowy?

Najlepszym i najbezpieczniejszym sposobem usunięcia hybrydy jest wizyta u kosmetyczki. Paznokcie zostaną owinięte wacikami nasączonymi acetonem, a następnie palce zostaną owiniete folią aluminiową, aby preparat lepiej działał. Dobra jakość lakieru hybrydowego powinna bezproblemowo schodzić z płytki paznokcia, bez potrzeby jej szorowania.

Przeczytaj więcej artykułów  Noworodek zginął w wypadku samochodowym Prokuratura uznała że obaj kierowcy są winni

Wybierz swój kopertówkowy dodatek:

Morgan Kopertówka sable

KARL LAGERFELD TC Kopertówka…

Cosmoparis EDILA Kopertówka nude

American Apparel CARRY ALL…

Matt & Nat DAISY Kopertówka…

Jaka marka lakierów hybrydowych?

Marki Essie i OPI są polecane jako producenci lakierów hybrydowych. Jednakże, warto wypróbować kilka różnych marek, ponieważ każda hybryda może mieć nieco inną trwałość w zależności od płytki paznokcia.

Marki Essie i OPI są polecane jako producenci lakierów hybrydowych. Jednakże, warto wypróbować kilka różnych marek, ponieważ każda hybryda może mieć nieco inną trwałość w zależności od płytki paznokcia.

Dodaj komentarz