Podwarszawski Julinek Park rodzinna zabawa i relaks blisko natury

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Podwarszawski Julinek Park rodzinna zabawa i relaks blisko natury

Wakacyjne dni zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu i aktywnego wypoczynku na łonie natury. Dużo rodziców szuka miejsc, gdzie dzieci mogą się dobrze bawić i jednocześnie odpocząć od miejskiego zgiełku. Ciekawym pomysłem na wycieczkę jest Julinek Park, położony niedaleko Warszawy, otoczony zielenią i oferujący wiele atrakcji dla całej rodziny.

Julinek Park to miejsce zapewniające jakościową zabawę dla rodzin. Na terenie parku znajduje się nowoczesny Park Wodny, otwarty zaledwie dwa miesiące temu. Obiekt ten jest pierwszym tego typu miejscem w okolicy. Został on zaprojektowany w sposób przyjazny dla środowiska, dzięki czemu oszczędza się wodę i energię elektryczną. Oprócz Parku Wodnego, goście mają do dyspozycji wiele innych atrakcji, takich jak park linowy, wesołe miasteczko czy pole do minigolfa. Dla wielu turystów z Polski jest to miejsce, które warto odwiedzić.

Park Wodny – idealne miejsce do ochłodzenia w upalne dni

Wyjazd do Parku Wodnego w Julinku to świetne rozwiązanie na schłodzenie się w gorące dni. Na powierzchni 20 000 m2 można znaleźć wiele nowoczesnych atrakcji, takich jak baseny o różnej głębokości, zjeżdżalnie, kurtyny wodne czy armatki wodne. W parku znajdują się także fontanny, obrotowe wiaderka i wodne koła. Dla dzieci z ograniczoną mobilnością dostępna jest strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody. Park Wodny jest również bezpieczny, ponieważ podczas zabawy na basenie obecni są wykwalifikowani ratownicy.

Na terenie parku znajduje się także sklep, w którym można kupić strój kąpielowy, dmuchane zabawki i ręczniki. W pobliżu basenów są także miejsca, gdzie można zjeść smaczne posiłki, takie jak burgery, pizza czy lody. Jest również strefa relaksu, gdzie można odpocząć na leżakach i spróbować letnich drinków. Park Wodny w Julinku to miejsce, w którym można dobrze się bawić i odpoczywać na świeżym powietrzu.

Przeczytaj więcej artykułów  Opioidy Czym są leki opioidowe i jak wygląda zatrucie opioidami

Dużo atrakcji dla całej rodziny

Julinek Park oferuje wiele atrakcji dla gości w każdym wieku. Można tu znaleźć wesołe miasteczko, pole do minigolfa oraz największy w regionie park linowy. Jest także ekologiczny plac zabaw, który został zaprojektowany tak, aby był przyjazny dla dzieci i środowiska. Na terenie parku odbywają się również występy artystów z talent-show, cyrkowców i aktorów.

Goście mają również możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego i jednośladów, dzięki czemu mogą odbyć rodzinne wycieczki rowerowe. W restauracjach i punktach gastronomicznych można skosztować potraw kuchni włoskiej, polskiej i meksykańskiej. Są również lody, które są wytwarzane w miejscu. Na specjalnym grillu można zjeść kiełbaski i pieczone ziemniaki. Wszystkie opakowania są przyjazne dla środowiska, co jest ważne.

Łatwy dojazd i możliwość noclegu

Na terenie parku znajduje się obiekt noclegowy B&B Julinek Park, który posiada wygodne pokoje i apartamenty dla rodzin. Miejsce to jest idealne do odpoczynku i znajduje się blisko tras S7 i A2. Julinek Park jest otwarty codziennie, w dni powszednie od 10:00 do 19:00, a w weekendy od 10:00 do 20:00.

Julinek Park to miejsce, które zapewnia ciszę, spokój i możliwość relaksu. Jest położony niedaleko Warszawy i wielu innych atrakcji turystycznych. To idealne miejsce na rodzinne wakacje na łonie natury.

Dodaj komentarz