Podziękowania dla rodziców – od wychowawcy nauczycieli i uczniów

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Podziękowania dla rodziców - od wychowawcy nauczycieli i uczniów

Podziękowania dla rodziców na koniec roku szkolnego są tradycją, która zakorzeniła się w polskim systemie edukacji. Warto pamiętać, że sukcesy uczniów nie zależą tylko od ich wysiłku i pracy nauczycieli, ale również od zaangażowania rodziców. Dlatego ważne jest wyrażenie wdzięczności za ich poświęcenie. Poniżej przedstawiam kilka ciekawych propozycji na podziękowania dla rodziców w szkole.

Podziękowania dla rodziców od wychowawcy klasy – tekst

Pierwsze słowa podziękowania powinny być skierowane od wychowawcy klasy. Wychowawca zazwyczaj przemawia w imieniu całego grona pedagogicznego. Poniżej znajduje się propozycja podziękowania od rodziców na zakończenie 8 klasy.

Szanowni rodzice!
W imieniu grona pedagogicznego, pracowników szkoły, naszych uczniów i moim własnym, chciałbym serdecznie podziękować za wszystko, co zrobiliście w mijającym roku szkolnym. Dziękuję za waszą ciężką pracę na rzecz szkoły i za zawsze udzielane wsparcie. Bez waszego zaangażowania, nasi uczniowie nie osiągali by tak świetnych wyników. Szczególne podziękowania kieruję do członków rady rodziców za ich pomoc w działalności szkoły. Wiemy, że wasze zadania były wymagające. Dziękujemy! Chciałbym również podziękować rodzicom reprezentującym wszystkie klasy, ktorych praca miała ogromny wpływ na naszych uczniów. Życzę Państwu dalszej wytrwałości i sukcesów w waszych rodzicielskich obowiązkach oraz innych działaniach na rzecz naszej społeczności. Życzymy Państwu pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie równie owocna w nadchodzącym roku szkolnym. Dziękujemy i życzymy wspaniałych wakacji.

Podziękowania dla rodziców na koniec roku szkolnego

Podziękowania powinny być skierowane nie tylko do nauczycieli, ale także do rodziców – osób, które w największym stopniu wpływają na rozwój uczniów. Przedstawiamy propozycję podziękowania dla rodziców na zakończenie roku szkolnego.

Przeczytaj więcej artykułów  Olej z czarnuszki właściwości i zastosowanie

Najdrożsi rodzice!
W tym wyjątkowym dniu chcielibyśmy podziękować Wam za cały trud i wysiłek, który włożyliście w nasze wychowanie. To dzięki Waszej miłości i zaangażowaniu możemy się rozwijać i stawać się coraz bardziej dojrzałymi. Dziękujemy, że zawsze byliście przy nas i wspieraliście nas w naszych sukcesach. Dziękujemy!

Podziękowanie dla rodziców od nauczyciela

Wszyscy nauczyciele i dyrekcja szkoły chcą podziękować rodzicom za ich zaangażowanie i inspirującą atmosferę, którą tworzą. Przedstawiamy wzory podziękowań od nauczycieli.

Szanowni rodzice!
W imieniu dyrekcji i całego grona pedagogicznego chciałbym serdecznie podziękować za Wasze zaangażowanie i wspaniałą atmosferę, którą stwarzacie. Dziękujemy za Wasze wsparcie i pomoc w organizacji życia szkolnego. Największe podziękowania należą się Wam za wychowanie tak wspaniałych uczniów, którzy osiągają wspaniałe wyniki. Dziękuję w imieniu całego zespołu szkolnego.

Mija kolejny rok szkolny. Chciałabym podziękować wszystkim rodzicom za współpracę z nami, za zaangażowanie w rozwój naszych dzieci oraz za aktywne uczestnictwo w życiu szkoły.

W imieniu dyrekcji, grona pedagogicznego i swoim własnym, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim rodzicom za ich zaangażowanie w życie szkoły. To dzięki Wam to miejsce może tworzyć najlepsze warunki do kształtowania młodych umysłów.

Zakończenie roku szkolnego to doskonała okazja, aby podziękować. W imieniu grona pedagogicznego, dyrekcji i swoim własnym, chciałabym skierować podziękowania do wszystkich rodziców, którzy wspierali nas przez cały rok, angażując się w życie szkoły.

Podziękowanie wychowawcy dla rodziców

Podziękowanie dla rodziców powinno być oficjalne. Poniżej znajduje się wzór podziękowania dla rodziców za współpracę.

Drodzy rodzice!
Dziś spotykamy się w niezwykłym dniu, gdy nasze dzieci promują się do kolejnej klasy, bogatsze o nową wiedzę. Wasza pomoc była nieoceniona. Codziennie współpracowaliście z nami, pomagając dzieciom przygotować się do lekcji. Jesteście wspaniali! Dziękujemy również za wsparcie wszystkich działań szkolnych. Wasze zaangażowanie wzmacnia więzi społeczności szkolnej i daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Dziękujemy w imieniu dyrekcji i całego grona pedagogicznego.

Przeczytaj więcej artykułów  Podanie do szkoły średniej - kiedy i jak złożyć O tych terminach uczniowie powinni pamiętać

Podziękowanie dla rodziców z trójki klasowej

Podziękowanie dla rodziców na koniec roku szkolnego to piękna tradycja, która z pewnością nie zaniknie.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za Wasze nieocenione wsparcie, życzliwość i zaangażowanie w życie naszej trójki klasowej. Wasza obecność i rola w szkole sprawiają, że nasze dzieci czują się kochane i wspierane, co przyczynia się do ich sukcesów. Dziękujemy!

Dodaj komentarz