Numerologia partnerska – jakie tajemnice są zawarte w cyfrach

Photo of author
Written By Korneliusz Nowicki

Witam. Dziękuję za przeczytanie tego artykułu

Numerologia partnerska - jakie tajemnice są zawarte w cyfrach

Numerologia partnerska może być istotnym wskazaniem dla zakochanych. Wierzymy, że cyfry skrywają odpowiedzi na pytania dotyczące relacji uczuciowych. Co to jest dopasowanie numerologiczne? Jak numerologia może nam powiedzieć coś o związku z drugą osobą? Czy 5 i 7 tworzą szczęśliwy związek czy nie? Odpowiemy na te pytania poniżej.

Horoskop numerologiczny partnerski – czym jest?

Numerologia partnerska to sposób analizy cyfr w kontekście cech osobowościowych, które odgrywają ważną rolę w relacjach uczuciowych. Uważa się, że każdy człowiek ma energię powiązaną z konkretną cyfrą od momentu urodzenia. Ta energia definiuje nasz charakter i wpływa na nasze przyszłe losy.

Liczby mogą nam wiele powiedzieć, w tym również o naszych związkach. Musisz wiedzieć, że niektóre cyfry są stworzone do bycia razem, podczas gdy inne nie mają szans na stabilny i szczęśliwy związek. Jest to związane z częstotliwością wibracji, o której wcześniej wspomnieliśmy. Jeśli wibracje są zgodne, nie ma miejsca na konflikty. Jeśli nie, w związku będzie pełno negatywnej energii, co uniemożliwi osiągnięcie szczęścia.

Numerologia partnerska – jak obliczyć? Czy ważna jest data pierwszego spotkania czy data urodzenia?

Ważne jest, że każdy z nas ma energię powiązaną z określoną cyfrą, która pojawia się już od pierwszych chwil naszego życia. Nie jest to energia, którą można zdobyć, ale towarzyszy nam od zawsze. W związku z tym, powinniśmy odrzucić teorię, że dopasowanie numerologiczne można określić na podstawie daty pierwszego spotkania z drugą osobą.

Aby określić dopasowanie numerologiczne dwóch osób, każda z nich powinna poznać swoją astrologiczną liczbę. Aby to zrobić, musisz zsumować wszystkie cyfry w swojej dacie urodzenia, a następnie zsumować cyfry składowe otrzymanej liczby. Na przykład, jeśli jesteś urodzony 1 lipca 1990, obliczysz swoją astrologiczną liczbę tak: 0+1+0+7+1+9+9+0=27; 2+7=9.

Przeczytaj więcej artykułów  Nie wyrzucaj do śmieci korka z wina Przekrój go w połowie a sporo zaoszczędzisz

Nie wszystkie wyniki podlegają sumowaniu. W numerologii występują tzw. liczby mistrzowskie o silnych wibracjach energetycznych. Są to liczby 11, 22, 33 i 44. Liczby mistrzowskie mają wyższą duchową wartość i mogą stworzyć związek z każdą inną cyfrą astrologiczną. Na przykład, numerologia 11 jest znana z mądrości, a partner osoby o tej liczbie zawsze doceni tę cechę. Para 11 i 6 jest szczęśliwa, ponieważ oprócz mądrości, jedenastka ma także dużo wrażliwości.

Warto zauważyć, że poznając swoją astrologiczną liczbę, nie otrzymamy pełnej wiedzy o naszych relacjach. Czy para 11 i 6 jest szczęśliwa? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Dopasowanie numerologiczne – co mówią nam liczby?

  • 1 – jedynka – to silna i niezależna osoba. Jedynka może być zarówno porywcza, jak i namiętna. Zrobi wszystko, by zdobyć osobę swoich marzeń, ale po osiągnięciu celu może stać się zaborcza. Idealnie pasuje do dwójki i szóstki, dobrze dogaduje się także z trójką i czwórką, ale nie z inną jedynką, ósemką, dziewiątką i dziesiątką.
  • 2 – dwójka – jest wierna i oddana swojej drugiej połówce. Jest nieśmiała, ale romantyczna. Nie zależy jej na zdobywaniu uwagi drugiej osoby, bardziej lubi być zdobywana. Dwójka świetnie pasuje do innej dwójki, ale dobrze dogaduje się również z trójką, czwórką, piątką i szóstką. Nie pasuje do dziewiątek.
  • 3 – trójka – to osoba o dużym poczuciu humoru, która uwielbia się śmiać. Trójki rozumieją, że idealna relacja wymaga kompromisów. Nie są apodyktyczne i nie narzucają swojego zdania, ale bywają czasem naiwne. Idealnym partnerem dla trójki jest jedynka, piątka i dziesiątka. Dobrze dogaduje się także z dziewiątką, ale powinna unikać dwójek, czwórek i szóstek.
  • 4 – czwórka – to osoba lojalna, oddana i odpowiedzialna. Nie szuka przygód i romansów, stawia na stabilność emocjonalną. Czwórki najlepiej pasują do dwójek, szóstek i siedemek, ale mogą również być szczęśliwe w związku z jedynką, ósemką, dziewiątką i dziesiątką. Nie dogadują się z trójką i piątką.
  • 5 – piątka – lubi zmieniać zdanie. Dziś jest zadowolona z czegoś, a jutro ta sama rzecz może ją zirytować. W związku preferuje dominację. Uwielbia narzucać swoje zdanie. Idealnym partnerem dla piątki jest inna piątka lub trójka. Dobrze rokuje również związek piątki z czwórką, ale relacja z dwójką, szóstką i siedemką nie będzie najlepsza.
  • 6 – szóstka – szuka wrażliwego, czułego i namiętnego partnera. Ważna jest dla niej wartość rodziny, dlatego wybiera partnera, który również docenia stabilność emocjonalną. Najlepiej dogaduje się z dwójką, czwórką i inną szóstką. Dobrze pasuje także jedynka, trójka, piątka i dziesiątka. Nie pasuje do ósemek.
  • 7 – siódemka – osoby pod tą cyfrą są namiętne i zmysłowe, chociaż na pierwszy rzut oka mogą wydawać się chłodne i nieprzystępne. Siódemki są stworzone do życia we dwoje. Samotność nie jest dla nich. Najlepszym partnerem dla siódemki jest czwórka, inna siódemka i dziewiątka. Dobrze rokuje także związek siódemki z trójką. Siódemki powinny unikać dwójek, piątek i szóstek.
  • 8 – ósemka – to osoba o cechach przywódczych, która zawsze dominuje w związku. Świetnie dogaduje się z dwójką, czwórką, szóstką, siódemką i dziewiątką. Może być także związana z trójką i piątką, ale relacja z jedynką, ósemką i dziewiątką raczej się nie powiedzie.
  • 9 – dziewiątka – to osoba wrażliwa, która jest nieco zdystansowana w relacjach społecznych. Nigdy nie podejmuje pierwszego kroku, nawet gdy jest zakochana (a w miłość łatwo jej się wpaść). Najlepiej dogaduje się z siódemką i inną dziewiątką. Dobra relacja może się udać także z szóstką, ale nie z jedynką, piątką i dziesiątką.
  • 10 – dziesiątka – astrologicznie dziesiątka ma takie same cechy jak jedynka, ponieważ obie liczby są równoważne.
Przeczytaj więcej artykułów  Mieszkania dla młodych małżeństw w Krakowie - jakie dzielnice wybrać

Z powyższej interpretacji łatwo można dowiedzieć się, które cyfry partnerskie tworzą szczęśliwy związek. Na przykład, numerologia mówi nam, że 5 i 7 nie pasują do siebie. Czy 5 i 6 tworzą dobry związek? Numerologia nie wspiera tej relacji. Czy 3 i 8 są idealne? Numerologia nie daje jednoznacznej odpowiedzi. A co z 7 i 5? Numerologia wskazuje, że ta para nie jest skazana na sukces. Czy 9 i 11 są dobrą kombinacją? Numerologia jest bardzo przychylna dla liczby 11, ponieważ jest to liczba mistrzowska.

Karma (związek karmiczny) – czym jest?

Numerologia partnerska obejmuje również pojęcie miłości karmicznej. Oznacza to, że nasza relacja została zapisana w gwiazdach i była nieunikniona. Taka relacja może być bardzo szczęśliwa lub przeciwnie, w zależności od długu karmicznego, który zaciągnęliśmy w poprzednim życiu.

Warto zaznaczyć, że numerologia partnerska ma również swoje miejsce w ezoterycznej tradycji Dalekiego Wschodu. W Chinach liczby są podzielone na dobre, złe i neutralne, z uwzględnieniem faktu, że czasem dobre liczby mogą przybrać złe znaczenie. Interpretacja liczby zależy przede wszystkim od dialektu, w jakim jest wypowiadana. Liczby pomyślne to: 0, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, niepomyślne: 2, 4, 5, 7, neutralne: 1.

Dodaj komentarz